डिजिटल विपणन

İşiniz İçin Gizli Dijital Pazarlama Silahı

Pazarlama müşterilerime ve benim sunduğum en büyük varlıkların sahip olduğunuz her türlü pazarlama sunumuna her zaman yaklaştığımı söyleyeyim.

Daha çok insanlara verdikleri paradoksal görünüyor. hizmetleriniz için ödeme yapın, ancak bu doğrudur. Bu kesin yaklaşım yıllardır benim için hızlı ve etkili bir şekilde çalıştı. Anahtar, hedef kitlenize iyi ve uygun olması gerektiğidir. Bu, insanların sürekli olarak eşyalarınızı bildiğiniz ve uzun vadeli değer için güvenebileceğinize dair güven oluşturur. İnsanlar yakında böyle değerli bir uzmanlıktan vazgeçmeye istekli olursanız, ödeyecekleri çözümlerin ne kadar iyi olacağını düşünün!

Peki uzmanlığınızı hedef kitlenizle nasıl paylaşıyorsunuz? Yazma ve konuşma yoluyla. Ve temel düşüncelerinizi, izleyicilerin dikkatini çekecek ve harekete geçmeye zorlayacak bir şekilde kağıda dökebiliyorsunuz.

Eğer bir makale yazımı ya da bir konuşma yazma fikri çok fazla hissediyorsa, benimle kal. Her zaman işe yarayan temel bir formülü takip ederseniz ne kadar kolay olabileceğini göstereceğim.

Müşterilerinizin mücadele ettiği şeylerin kısa bir listesini beyin fırtınası yapın. Hangi problemler onları size yönlendirir? Hizmetleriniz için neden iyi para ödemeye razı oluyorlar? Unutma, senin hakkında değil, acıları ve ihtiyaçları hakkında. Bu, makaleler ve konuşmalar için şimdiki konular listenizdir.

Bir konu seçin ve aşağıdaki soruları yanıtlayın:

• Sorun nedir?

• Kaybedilen fırsat nedir?

• Bu neden önemlidir? adres?

• Göz ardı edilirse ne olacak?

• Çözümünüz nedir?

• Çözümünüzü uygulamak için hangi ipuçlarınız var?

• Hangi noktayı göstermek için hangi örneği kullanabilirsiniz? 19659002] Dijital Pazarlama Başarısı için Formül:

Tutum: Pazardaki değer önerileriniz konusunda hevesli ve tutkulu olun. Sunduğunuz şeyin fark yaratabileceğini ve müşterileriniz üzerinde etkisi olabileceğini biliyorsunuz. Kendi pazarlamanız söz konusu olduğunda, kendiniz hakkında iyi hissediyorsanız ve kendinize güveniyorsanız, müşterilerinizin yararı için her şeyi yapıyorsunuz, potansiyel müşteriler için daha cazip olacaksınız.

İnanç: Sen Mükemmel pazarlama sonuçları elde etmek için pazarlama alanında bir derece olması gerekir. Fakat kendinize ve eylemlerine inanmanız gerekir. Ben buna kendi kendine yeten bir kehanet diyorum. Bir şeyin yapamayacağına inanıyorsan, haklısın – bunu yapmayacaksın. Öte yandan, daha iyi pazarlama sonuçları elde etmek için neler gerektiğini öğrenebileceğinizi düşünüyorsanız, işinizi sürdürmeye devam ederseniz ve küçük işletme pazarlamanız olumlu bir tutumla devam ederseniz. ve inanıyorum ki, er ya da geç sizin için neyin işe yaradığını göreceksiniz. Dikkat çekmeye ve yeni müşterileri sürekli olarak getirmeye başlamanıza olanak tanıyan pazarlama stratejilerini ve taktikleri keşfedeceksiniz! Biliyorum çünkü bu benim için oluyor.