डिजिटल विपणन

İşletmenizi Etkin Bir Şekilde Pazarlama için Birçok Seçenek

İnternet pazarlama sektöründeki herkes için en büyük zorluk, web sitenize çok sayıda benzersiz ziyaretçiyi götürmektir. Ancak, sadece sayısız sayının sizin için iş üretmeyeceğini anlamak da hayati önem taşımaktadır. Anahtar eleman QUALIFIED ziyaretçi. "Kalifiye", sunduğunuz ürünle İLGİLEN ve sizinle iş yapmaya hazır olan insanlar demektir. Bunun çok basit bir örneği; En lezzetli filet mignonunu teklif ediyor olabilirsiniz, ve bunu en rekabetçi fiyata satıyor olabilirsiniz, ancak bunu vejetaryenler için pazarlıyorsanız, bu kadar çok satış yapamayacağınız oldukça iyi bir bahis.

Potansiyel müşteriler ve trafik oluşturmanın birçok yolu var. Pazarlama bütçeniz varsa, şu şekilde yatırım yapabilirsiniz:

TBM विज्ञापनı (Tıklama Başına Ödeme)

Satınalma Rehberi

Diğer web sitelerinde banner reklamları için ödeme yapmak

Google ve / veya Yahoo AdWords

Ücretli Sınıflandırılmış reklamlar, çevrimiçi veya çevrimdışı

Radyo ve / veya TV reklamları

Bu yöntemlerin tümü çok fazla trafik üretebilir, ancak aynı zamanda önemli bir parasal yatırım gerektirirler.

Bu yöntemlere alternatif olarak ücretsiz ya da neredeyse ücretsiz reklamcılıktır. Yeni girişimcilerin çoğu genellikle sınırlı bir pazarlama bütçesi üzerinde çalıştıklarından, işe başladıklarında, işinizin nerede ve nasıl tanıtılacağı konusunda bazı önerilerde bulunabilirsiniz:

Online İş Forumları

Makale Yazımı

Ücretsiz çevrimiçi ilanlar

Heyecan

Facebook'tan

YouTube Video reklamcılığı

Ücretsiz ve düşük maliyetli reklamcılığın ücretli reklamdan daha etkili (ve bazen daha fazla) olabileceğini anlamanız ve anlamanız çok önemlidir. Bununla birlikte, ticaret dışı zaman faktörüdür. Ücretsiz reklam "percolate" için zaman gerektirir ve inşa. Anında sonuç beklememelisiniz, ancak zamanla, web üzerinde büyük bir varlık yaratabilirsiniz, yüzlerce bağlantı işinize işaret eder. Ücretsiz yöntemlerin çoğu için en büyük olumlu noktalardan biri, reklamcılık pazarınız için hedef kitleyi kontrol edebilmenizdir.

Hem ücretli hem de düşük maliyetli reklamcılık yöntemlerinin değeri vardır. Mümkünse, (bütçe gerçeklerinize bağlı olarak), her ikisini de pazarlama tanıtımlarınızda birleştirmek isteyeceksiniz.

Zirvede görüşmek üzere!