एसईओ

İşte SMX East'e özel bir içeriden bakış

Arama Motorları’nın SMX® East’i 24-25 Ekim’ler. Yenilenmiş, güncellenmiş bir gündemi ve NYC'ye dünya çapında 50'den fazla konuşmacı getiriyoruz ve sizi orada görmeyi bekleyemeyiz. SEO, SEM, pazarlama, içerik, sosyal medya veya müşteriye yönelik herhangi bir başka faaliyetle ilgileniyorsanız, geri dönmeniz için kendinize (ve şirketinizin veya müşterinizin alt satırına) borçlusunuz.

SMX East, eyleme dönüştürülebilir pazarlama taktikleri sunar. Sürekli değişen bir ekosistemde fırsatları değerlendirmek ve zorlukları dengelemek için hemen işe koyulacak teknikler. 15 Eylül Cumartesi gününe kadar, geçişinizi garantilemek ve Early Bird oranlarından yararlanmak için kayıt olun!

Beş etkileyici açılış konuşmacısı

SMX East, 24 Ekim Çarşamba günü Bing'den iki önemli notla başladı. SEO'lar, Bing'deki son gelişmeler hakkında ileriye dönük bir tartışma için Microsoft'un Search Evangelist Christi Olson ve Program Yöneticisi Frederic Debut'a spam ve kötü amaçlı yazılımlardan sorumlu olmak isteyecek. Bing'in daha akıllı arama yanıtları oluşturmasının yanı sıra, Bing'in tarama, endeksleme ve AMP ile yaptığı teknik girişimlerin bir önizlemesi hakkında bir güncelleme alacaksınız.

SEM'ler için, David Pann, Microsoft Genel Müdürü, Arama İşletmesi Grup, Arama Motoru Arazi ve Pazarlama Arazi Yardımcısı Editör Yardımcısı Ginny Marvin ile geniş bir açılış konuşması yapacak. Bing Ads ekibinin ne üzerinde çalıştığını, platformdaki विज्ञापन fırsatları için neler olduğunu ve Microsoft'un aramayı yönettiğini duyuyorsunuz.

25 Ekim Perşembe günü, Naomi Makofsky, Google Global Ürün Ortaklıkları, Arama ve Asistan , SEO anahtar teslim edecek: Yardım Yaş . Naomi, bugün geleceğin nabzını tuttuğumuz yerden geleceğin geleceğine dair bir tren yolculuğuna çıkacaktır.

SEM açılış konuşması Jon Diorio, Google Reklam Grubu Ürün Yöneticisi. Google reklamlarıyla ilgili yenilikleri tartışmak için Arama Motoru Arazi’i ile Ginny Marvin’e girecek ve şirketin reklamverenler için ne gibi gelişmeler ve fırsatlar üzerinde çalışacağını görecek. Doğrudan Google'dan SEM manzarasından haberdar olacaksınız.

SEO & SEM Oturumları: 24 Ekim Çarşamba

Teknik SEO'da en son

Hatta deneyimli arama Gaziler, web sitesi altyapısına girdiklerinde ciddi zorluklarla karşılaşıyorlar. URL parametresi özellikleri + sayfalandırma + kanonikleştirme? Mobil + uluslararası versiyonlar? Local / geo + rel next / prev + AJAX?

Bu sorunlardan bazılarına güvendiyseniz, yalnız değilsiniz. SMX East'te, uzmanların en iyi SEO çabalarını bile sabote edebilecek çılgın, karmaşık teknik sorunları ele aldığı bir dizi oturumumuz var. İşte, 24 Ekim Çarşamba günkü SEO oturumlarının bazılarına bir göz atın…
 • Yıllar geçtikçe, Google dinamik web sitelerini taramak, anlamak ve dizine eklerken daha iyi hale geldi. Ancak, GoogleBot’un JavaScript’teki içeriğe erişemediği ve endeksleme ve kötü sıralamalarla ilgili sorunlara yol açan durumlar vardır. JavaScript: SEO İpuçları & Püf Noktaları bu durumları çeşitli JavaScript çerçeveleri, URL biçimleri, dinamik olarak içerik yükleme, genişletilebilir içerik, DOM Anlık Görüntüsü, SPA uygulamaları, otomatik kullanıcı etkileşimli yükleme ve daha fazlası aracılığıyla keşfedecektir.
 • Google’da yıllarca çalışıp, şirketin sıralama algoritmalarını ve spam politikalarını şekillendirmeye yardımcı olan biriyle oturmayı dilediniz mi? İşte şansınız: Google Insider'ın Yeni Arama Konsolu, Tüm Cezalar ve Daha Fazlası Hakkında Kılavuzu eski üst düzey Google Arama Kalitesi ekip üyesi Fili Wiese, sizi tüm yeni güzelliklerin derinliklerine sürüklüyor Google Search Console. Ayrıca, Google manuel cezalarını, web siteniz üzerindeki etkisini ve hızlı ve başarılı bir şekilde nasıl ele alınacağını açıklayacaktır.
 • Bu günlerde Google, mobil cihazlarda, masaüstü bilgisayarlarda olduğundan daha fazla araştırmanın yapıldığını söylüyor. Şirket, web’in mobil sürümünü birincil arama motoru dizini olarak kullanıyor. Bu, bir mobil siteniz olmasa bile, Google'ın önemli gördüğü faktörlerin farkında olmanız gerektiği anlamına gelir. Mobile-First SEO Success sırasında, kullanıcıların sitenize nasıl eriştiğine bakılmaksızın içerik, linkler, meta veriler ve yapılandırılmış verilerin uyumlu olmasını sağlamak için mobil ilk dünyada bir denetim gerçekleştirecek ileri teknikler öğreneceksiniz.
 • Hız, bir süredir kayda değer bir sıralama faktörü olmuştur. Google araştırması, sayfaların yüklenmesi daha uzun sürdüğü için, bir kullanıcının başka bir sayfaya veya etkinliğe "sıçrama" olasılığının önemli ölçüde arttığını göstermiştir. Sayfa yükleme süresi 1 ila 3 saniye arasında arttığında, çıkma olasılığı yüzde 32 artar. Yükleme süresini 1 ila 10 saniye arasında artırın ve sıçrama fırlatma olasılığını yüzde 123'e çıkarın! Peki, sayfalarınızı nasıl hızlandırabilirsiniz? Hız Güncellemesi: Daha Hızlı Herkes İçin Daha İyi site görüntüleri, CSS, JS, HTML ve daha fazlası dahil olmak üzere sitenizi hız için optimize etmeyle ilgili kapsamlı bir öğretici.
 • Taranıyor & Dizine Ekleme emeklilik bütçesini optimize etmek ve içeriğinizin SERP'lerdeki görünürlüğüne etkisini öğrenmek için beş yıl boyunca Bing'in tarama ekibinin başında geçen Frederic Dubut ile oturacaksınız. Site içeriğinizin arama motorlarının ne zaman, ne kadarını ve ne kadarını tarayacağına ve en önemli içeriğinizin sonsuza kadar erişilebilir olmasını sağlamak için sitenizin "tarama bütçesini" en üst düzeye çıkarmaya yönelik paha biçilmez ipuçlarını etkileyecek faktörleri derinlemesine anlamanız gerekir.
 • Bir sitenin yeniden tasarlanması, yıllar içinde kırpılmış olabilecek birçok bilinen sorunu çözmek için sıklıkla altın bir fırsat olarak görülür. Bununla birlikte, radikal stratejik değişimler riskli olabilir, çünkü kullanıcıların ve arama motorlarının bunlara nasıl tepki vereceğini tahmin etmek zor. Kesintisiz Site Göçleri sırasında, küresel yayıncılık devi Condé Nast için 40'tan fazla site geçişi ile uğraşan Taylor Robinson, ortak sorunlardan kaçınmak için yeniden başlatmanızı nasıl planlamanız gerektiği konusunda taktik zengin tavsiyeleri paylaşacaktır. [19659013] Daha önce kazandığınız, kanıtlanmış deneyimlerinizin yardıma muhtaç görünmediği kıllı bir SEO sorunuyla karşılaştınız mı? Kaçırmak istemeyeceksiniz Standart Düzeltmeler Uygulanmazsa Karmaşık SEO Sorunlarını Çözme. Tecrübeli konuşmacılarımız önemli SEO problemlerini gösteren metrikleri paylaşacaklar.

Yapılabilir ve ölçülebilir SEM taktikleri

İşiniz SEO yerine ücretli aramaya odaklanıyor mu? Endişelenmeyin, sadece sizin için harika içerikler var! Hem SEO hem de SEM parçaları SMX'te iki tam gün boyunca çalışır. SEM söz konusu olduğunda, bazı oturumlar "salt" tıklama başına ödeme stratejileri ve taktikleri üzerinde odaklanırken, diğerleri de arama reklamlarını diğer pazarlama kanallarına entegre etmeye odaklanır. 24 Ekim Çarşamba günkü mağazaya göz atın…

 • Günümüzün talep üzerine gerçekleşen dünyasında, satış ve pazarlama, müşteriyi farkındalıktan satın almaya yönlendiren geleneksel dönüşüm hunisine uymuyor. Aksine, başarı, potansiyel müşterilerinizin kendi yollarını izlediğini anlamak ve kampanyalarınızın onlara eşlik etmesi gerektiğini ifade etmek anlamına gelir. Pazarlamanızı Müşterinin Yolculuğuyla Hizalama müşterinizle (ve ekibiniz), ilgi, katılım ve dönüşüm yolunda kendi yollarını izledikleri sırada nasıl adım attığınızı araştırıyor.
 • Milyarlarca çevrimiçi kullanıcıyla, Reklam kampanyalarınızda herkese uygun bir yaklaşım benimsemek anlamsız. Çok daha verimli ve karlı bir yaklaşım, ideal müşterilerinize ulaşmak için verilere ve hassasiyete dayanır. Daha Az Harcama, Daha Fazla Bilgi Edinme: SEM Hedeflemede Kapsamlı Bir Kılavuz tüm hedefleme seçeneklerinden en iyi şekilde yararlanmaya başlamakla ilgilidir. Anahtar kelimeler ve eşleme türleri, teklifler, cihazlar, konumlar, kitleler, reklam kopyalayın ve daha fazlasını yapın – reklam harcamaları ve dönüşümler üzerinde maksimum etki için hepsini bir araya getirerek.
 • Bu yıl, hem Google hem de Bing, birincil arama reklam araçlarını güncelledi, ekleyerek, ya da bazı durumlarda araçları kaldırarak. Google Reklamlarından ve Bing Ads'ten En İyi Şekilde Yararlanmaya Başlayın & Editörler reklam kampanyalarınızı arama devleriyle nasıl en üst düzeye çıkaracağınızı gösteren yeni AdWords ve Bing Ads teklifleriyle yakın ve kişisel hale gelir.
 • Ortak duyu, yaratıcı reklamların düz vanilya jenerik olanlardan daha cazip olduğunu söylüyor. Ancak çok sayıda uzantıya sahip, cihaz uyarlamaları, dinamik metin ve mevcut diğer bileşenler, reklamlar oluşturmak, yaratıcı birinden daha fazla bir mühendislik sorunu gibi görünebilir. SEM Testinizi Mükemmelleştirin: Herşeyi Nasıl Değerlendiriyor ve Değerlendiriyoruz uzmanlarımız, yaratıcı parçalar ve teknik anlayışlı eşit parçalara sahip mükemmel reklamların nasıl geliştirileceğini ve testlerin etkinliklerini nasıl geliştirebileceğini gösterecek.

SEO & SEM Seansları: 25 Ekim Perşembe

SEO'nun sanatı ve bilimi

Tabii ki, tüm SEO son derece teknik çalışma gerektirmez. SMX East, hem arama motorlarını hem de insan ziyaretçilerini çekmek için içeriğin optimize edilmesinin diğer yönlerine de odaklanıyor. 25 Ekim Perşembe günkü gündemdeki SEO oturumlarına bir bakış…

 • En eski SEO tekniklerinden biri olmasına rağmen, bağlantı kurma, SEO'nun devam eden çabalarının önemli bir parçası olmaya devam ediyor. Eğer bir şey varsa, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar etkili bir şekilde yapmak daha zor. Niye ya? Modern bağlantı kurma, geleneksel (ve deneyimli) bir PR profesyonelinin becerilerini gerektirdiği için. İçerik Şüphecilerin Çağında Gelen Linkleri Nasıl Sürdürebiliriz neyin yazılacağını ve otorite açısından zengin sitelerin yeni içerikler üzerinde bir şans elde etmek için nasıl ikna edileceğini ve ikna edileceğini kapsar.
 • Siri gibi hizmetlerin gelişiyle Google Asistan, Alexa ve Cortana, İnternet Of Things cihazlarındaki içeriğinizin görünürlük kazanması için yepyeni bir sınır var. Sesli Arama ve Sanal Asistanlar İçin İçeriği Optimize Etmek 'da bu cihazlar için yeni ve farklı SEO teknikleri öğrenin. Bu oturumda, içeriğinizin ve kullanıcı deneyiminizin, tüm soruların yarısının veya daha fazlasının konuşulacağı bir gelecek için nasıl optimize edileceği incelenecektir.
 • Küçük bir işletme mi işletiyorsunuz? Ya da ağırlıklı olarak yerel müşterilere hizmet veren şirketler için arama pazarlama hizmetleri sağlıyor musunuz? O zaman yerel aramaların, organik optimizasyon, ücretli arama ve sosyal medya pazarlama çabaları için farklı yaklaşımlar gerektiren, kendi başına benzersiz bir canavar olduğunu biliyorsunuz. Yerel Aramanın Yeni Gerçeklerini Kullanarak her gün sahada çalışan pazarlamacıların sokak meraklılarına ilişkin ipuçları alacaksınız. Hem başarılı rakiplerin hem de Yelp ve Google gibi yerel arama sağlayıcılarının en dikkatli uygulanmış yerel arama kampanyasını bile rayından çıkarabileceği, sürekli değişen bir ortamda çalışmanın yanı sıra, başarıları vurgulayan vaka çalışmaları ve başarısızlıklar ve kazanılan kazanılan dersler gibi öneriler sunacaklar.
 • Eğer tüm bu SEO merkezli oturumlardan sonra, hala şaşırtıcı bir konu veya kalıcı bir sorunuz varsa, korkmayın. Arama motoru optimizasyonu ile ilgili sorularınızı gerçek zamanlı olarak yanıtlamak için hazır bekleyen deneyimli SEO'lara katılın SEO'larla tanışın oturumu.

Çevrimiçi reklam stratejileri ve taktikleri

SMX'in kökleri araştırılıyor. Ekibimiz, dünyadaki herhangi bir şirketten daha uzun arama pazarlaması konferansları düzenlemektedir. Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, aramanın çok yönlü bir pazarlama türüne dönüştüğünü ve arama pazarlamacılarının giderek daha fazla şapka giydiğini ve arama çabalarını farklı kanallara entegre ettiğini fark ettik. İşte bu nedenle, bu karma bilgi düzeyine değinen dinamik oturumlar sunuyoruz. 25 Ekim Perşembe günkü SEM oturumlarının neler olduğuna bir göz atın…

 • Veriler en iyi arkadaş olabilir, ama aynı zamanda, cılız haldeki ve çatışan sinyallerle yorumlamayı engelleyen sinir bozucu bir düşündürücü olabilir. Verilerinizi, veri odaklı hikaye anlatımında ileri düzey bir kurs için Zorlayıcı Hikayelere Dönüştürme 'a katılın. Organize olmayan verileri, SEM kampanyalarınızın eğilimlerini, başarılarını ve gelecekteki potansiyelini sergileyen etkileyici ve ikna edici sunumlara dönüştürmeyi öğreneceksiniz.
 • Markalaşmadan içerik pazarlamaya ve performans pazarlamasına kadar şirketler Facebook reklamlarıyla başarıyı yakalamaktadır. Facebook Reklamlarından Satış ve Karları Sürüş 'da, reklamverenlerin Facebook'un birinci taraf verilerini kullanma ve reklam biçimlerini ve mesajlarını test etme ve gelir hedeflerini karşılamak için test etme gibi gelişmekte olan yeteneklerine dokundukları yenilikçi yöntemleri öğreneceksiniz. [19659013] Google AdWords, Google Arama'da metin reklam yayınlamak için bir platform olarak hizmete girdi. O zamandan bu yana, uygulamaları ve web sitelerini, Gmail ve YouTube'u içeren Google Görüntülü Reklam Ağı'nın ötesinde reklamı içerecek şekilde geliştirilmiştir. Bunların hepsi kısa bir süre önce basit Google Reklamları markası altında toplandı. Görüntülü Reklam ve Video Reklamlar İçin Gelişmiş Taktikler 'de, reklam biçimlerini önceliklendirmek ve kitle segmentasyonunu yaratıcı bir şekilde kullanmanın yanı sıra yerleşimleri seçmek için stratejiler, marka koruması ve istihdamla ilgili düşünceler hakkında gerçek dünyayla ilgili bilgiler edineceksiniz. Gösterim için ilişkilendirme yöntemleri
 • Çoğu pazarlamacı analitik verilerinde kayboluyor. Binlerce metriği dilimlemek, zarlamak ve birleştirmek ve hemen hemen her şeyi gösteren raporlar oluşturmak kolaydır. Fakat bu bolluk çılgın bir bilgi aşımı vakalarına yol açabilir. İşte bu yüzden Analytics Çalışmalarınızı Daha Sert ve Daha Akıllı Hale Getirmek en iyinin en iyisine odaklanır: kampanyalarınız için en önemli metrikler, raporlar ve bunları yorumlama ve onlara göre davranma yolları.

Klinikler açık! [19659004] Yanan sorularınızı cevap ve tavsiye ile hazır bir uzman heyetine getirin! SMX Klinikleri, arama pazarlaması temellerinde yüzde 100 Q & A oturumlarıdır. SMX East'te, SEO, SEM, Link Oluşturma, Sosyal Medya, İçerik, Analiz, Dönüşüm Oranı Optimizasyonu ve daha fazlasını kapsayan iki tam gün klinik yürütüyoruz.

Klinisyenler SMX uzmanlarıyla doğrudan ve açık konuşmak için bir şans. biliyorsun ve güveniyorsun. Sunum yok. PowerPoints yok. Elini kaldır, mikrofonu al ve sorularını sor. Panelistlerimiz fikirlerini ve tavsiyelerini paylaşıyorlar.

SMX klinikleri için…

 • Bilgili konuşmacılarla anlamlı sohbetler
 • Web sitenizin, kampanyalarınızın, içeriğinizin, sosyal varlıklarınızın ve daha fazlasının canlı denetimleri.
 • el alet ve platform önerileri
 • Genel tartışmalar ve içgörüler
 • Belirli işaretçiler ve öneriler

Panelistler, Arama Motoru Arazi ekibi tarafından toplanır ve profesyonel deneyim ve arka planın bir karışımını yansıtacak moderatörleri gösterir. Dengeli bir uzman görüşleri ve cevaplar dizisi aldığınızdan emin olursunuz.

Çözümler, Derslik, Sergi Salonu ve SMX Tiyatrosu Çözümleri

Tüm 30'lu oturumlar I ' ve yukarıda açıklanan editöryal oturumlardır. İnsanlar onlardan bahsediyorlar çünkü sundukları müthiş bilgiye sahip olduklarını düşünüyoruz. Not: Kimse bir panele kapısını satın almadı. Ancak, birçok SMX East sponsorumuzun ve katılımcımızın paylaşacakları harika bilgilere sahip olduklarını da biliyoruz. Bu yüzden onlardan haber almanız için birkaç yol sunuyoruz:

 • Çözümler Pisti sponsor şirketler tarafından üretildi. Bu şirketler, dikkat edebilmek için editöryal oturumlarımızla rekabet ettiklerini biliyorlar, bu yüzden de mükemmel bilgi ve değer sunmaya çok motive oluyorlar. TrustPilot, Amazon Medya Hizmetleri ve Bruce Clay Inc. dahil olmak üzere markalardan tam uzunlukta sunumlar için Çözümler izine göz atın.
 • Bing ile kapsamlı bir eğitim için 24 Ekim Çarşamba günü Sınıf Patenine adım atın. Bing Ads platformundan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak ilk elden tavsiyeler ve taktikler alacaksınız.
 • SMX Theatre tarafından yapılan konferansın her günü, büyük boy sunumlar, vaka çalışmaları ve Katılımcılarımızdan demolar, ayrıca değerli bir Soru-Cevap fırsatları. Markalar arasında Bruce Clay, Invoca, Botify, Adthena, Instapage, Dijital Ekip, Kalabalık İçerik, Accelo, Page One Power, Marin Yazılımı, Acquisio ve daha fazlası var!
 • Expo Salonu 25+ Pazar tanımlı katılımcı ve sponsorlar ürünlerini tanıtmaya ve sorularınızı cevaplamaya hazır. Oturum molaları sırasında uğraşın ya da mağazadaki tüm zaman tasarrufu sağlayan çözümleri ve hizmetleri gözden geçirerek odaklanmış saatler geçirin.

Sponsorlu içerikle ilgileniyor, ağ oluşturuyor ve Expo Hall'u keşfediyor musunuz? Bir Expo + Pass sizin için uygun olabilir.

Ek sürükleyici SMX eğitimi

SMX Doğu gündemi, bir çok değerli öğrenme fırsatı sunuyor – ancak bu sadece bazı katılımcılar için yeterli değil. Bu yüzden, arama pazarlamanızı bir üst düzeye taşıyacak şekilde tasarlanmış bir günlük konferans öncesi eğitim sunuyoruz.

Çalıştaylar ek bir ücret karşılığında 23 Ekim Salı günü gerçekleştirildi, ancak bu uygulamalı, derinlemesine eğitim seviyesi yatırımlara değer. SMX Doğu'ya gelen atölyelere daha yakından bakmak için okumaya devam edin…

Arama Pazarlama Eğitim Kampımız sizi hızlandıracak. Temel oturumlar şunlardır:

 • Arama Başarısı için Anahtar Kelime Araştırma ve Metin Yazarlığı
 • Bağlantı Bina Temelleri.
 • Ücretli Arama Temelleri.
 • Arama Motoru Dostu Web Tasarımı.

SEO ve SEM hakkında öğrenmeye ilgi duyan herkesi teşvik etmek için inanılmaz derecede uygun fiyat. Atölye oturumlarına ek olarak, her bir önyükleme kampı oturumuna katılırsanız kahvaltı, öğle yemeği, ikram tatili ve bir Tamamlama Sertifikasına erişebilirsiniz. Tüm oturumlar, anahtar notları, klinikler, Expo Hall erişimi, ağ ve olanaklar dahil olmak üzere, tam SMX deneyiminin kilidini açmak istiyorsanız, bir Tüm Erişim geçişine geçin.

Daha fazla orta veya ileri eğitim mi arıyorsunuz? Dört derinlemesine atölye ve eğitim sınıfından birini seçin:

Bu atölyeler ayrıca kahvaltı, öğle yemeği ve ferahlama molaları içerir. Atölyenizi maksimum değer için bir All Access geçişi ile donatın! 500 $ 'lık indirimden tasarruf edersiniz.

Benzer fikirli akranlarıyla ağ kurma

SMX East, dünyanın en başarılı arama pazarlamacılarını bir araya getiriyor ve bizler için çok sayıda organize ve sosyal ağ aktivitesi sağlıyoruz. Onlarla bağlantı kurabilirsiniz:

 • SMX Facebook Grubumuz konferanstan önce, konferans sırasında ve sonrasında diğer katılımcılarla ve konuşmacılarla bağlantı kurmanıza izin verecektir.
 • Tüm Erişim geçişi sahiplerine öğle yemeğinden daha fazla sadece sıcak, lezzetli yemekler. Uzun öğle yemeği molalarımız sırasında sizi Meet & Eat 'a davet ediyoruz. SMX her zaman bilgili ve ilgi çekici bir kalabalık çizer, bu yüzden dükkan ve ticaret fikirleri hakkında konuşmak isteyen insanlarla oturduğunuza emin olun. Ağınıza biraz daha fazla yapı mı tercih edersiniz? Bir Kuş Tüyü Kuşları 'den biri için, belirli arama alanları hakkında konuyla ilgili tartışmalar için yemek masalarına kayıt olun. Bu tablolar, ilginizi paylaşan diğer kişilerle görüşmeye devam etmek için zengin bir fırsat sunar. Konferanstan birkaç hafta önce bir program ve konu listesi yayınlayacağız ve online olarak yer ayırtabilirsiniz.
 • Stone Temple Consulting sponsorluğunda düzenlenen SMX Expo Hall Resepsiyonu Çarşamba, Ekim ayında gerçekleşecek. 24, 4:45 ile 18:00 arasında. Kokteyl ve atıştırmalıkların tadını çıkarırken SMX Doğu katılımcılarının sunduğu tüm çözümlere göz atın. Diğer delegelerle tanışacak ve daha etkin bir pazarlamacı yapabilecek araçlar ve hizmetler hakkında bilgi sahibi olacaksınız.
 • Çeşitlilik ve katılımla ilgili önemli konuşmalara ayrılmış bir olay olan Digital (19459008) Janes, aynı zamanda Çarşamba günü de gerçekleşiyor. 24 Ekim (TBD zamanı). İşyerindeki kadınların karşılaştığı temel konular hakkında düşünmeye teşvik edici bir tartışma için katılın (Erkekler, sizleri ağırlamaktan ve katılmaya teşvik ediyoruz!). Tema ve kayıt bağlantısı için bizi takip etmeye devam edin!
 • Ayrıca, 24 Ekim Çarşamba günü öğleden sonra saat 18: 00'dan öğleden sonra 7'ye kadar iki toplum topluluğuna ev sahipliği yapmak ve benzer fikirlere sahip profesyonellerle bağlantı kurmak ve sorularınızı yanıtlamak: Bir In-House SEO & SEM Topluluğu Buluşması ve bir Ajansı SEO & SEM Topluluğu Buluşması .

Tüm bu seçenekler SMX Doğu ağ sayfamızda bulunabilir. SMX East'i kasıtlı olarak samimiyetle koruyoruz, bu yüzden çok sayıda harika insanla tanışmayı garanti ediyorsunuz!

Bunun için sözümüze gerek yok …

SMX East'te elde edeceğinize göre 3.000'den fazla kelime okuyorsunuz. ve neden yatırıma değdiğini düşünüyoruz. Şimdi, bazı katılımcılarımızın SMX'teki zamanları hakkında neler söylediklerini kontrol edin:

“Çok sayıda harika bilgi. Sitemizde, aramalarımızı geliştirecek somut eylem öğeleriyle geldim. İşimiz için çok değerliydi! ”- Amy O'Brien, Yankee Publishing Inc.

“ Ekibimizi eğitmek ve sektördeki meslektaşları ile bilgi paylaşmak için harika bir fırsat. ”- Jennifer Barry, DragonSearch

Daha fazla referansa göz atın

Umarım bu önizlemeyi faydalı bulmuşsunuzdur ve New York'ta bize katılacaksınız. Ekibinizin gerçek sonuçlara ulaşmasına yardımcı olacak en az bir tane uygulanabilir taktikle birlikte gideceğinizi garanti ediyoruz. Bugün kayıt olun!


लेखक के बारे में