डिजिटल विपणन

İyi Bir Dijital Baskı Şirketi Seçmek İçin İpuçları

Broşürler, posterler, takvimler, el ilanları, antetli kağıtlar ve hatta kartvizitleriniz için kaliteli baskılar ararken, sizin adınıza dijital baskı projesini etkin bir şekilde yönetebilecek bir şirket bulmanız gerekir. Tüm bu basılı ürünler önemlidir, çünkü markanızı ve şirketinizi pazarda temsil edecekler ve markanız için en iyi görüntüyü çizmelerini istiyorsunuz. Birkaç yararlı ipucu, güvenebileceğiniz bir dijital baskı şirketi seçmenizi kolaylaştıracaktır.

1. Mevcut ihtiyaçlarınıza bağlı olarak büyük ve küçük gönderilerinizi karşılamak için herhangi bir proje boyutunu işleyebilecek bir şirket seçin. Baskı projenizin ne kadar büyük olduğuna bakılmaksızın size iyi bir geri dönüş ve yüksek kalite sunmalıdır.

2. Çevrimiçi soru sorma ve baskı siparişi vermenin sizin için ne kadar kolay olduğunu öğrenin. Hoş bir çevrimiçi varlığa ve mükemmel müşteri hizmetine sahip bir şirket, süreçten geçmeniz ve gerçekten hak ettiğiniz baskıları almanız için size kolay bir zaman sağlayacaktır.

3. Şirket içi tasarımcıya sahip bir şirket daha avantajlı olacaktır çünkü tasarımlarınız ürünleriniz için en iyi olanı bilmediğinizde bile profesyonelce ele alınabilir. Ne seçeceğinizden veya ne aradığınızdan emin olmadığınızda yardım almalısınız.

4. Seçtiğiniz şirket, iş ortamınıza uyarlanabilen yazdırma çözümleri sunmak için yeterince yenilikçi olmalıdır. İşin gelişmesine yardımcı olmak için sürekli destek önerileri ve danışmanlık sunmalıdır.

5. Baskı şirketinin teknik açıdan yetkin olduğunu makine ve personel açısından kontrol edin. Size en iyi hizmeti sunmak için iyi organize bir baskı sürecine sahip olmalıdır.

6. Almak üzere olduğunuz işin kalitesini ölçmenize yardımcı olması için daha önce yapılmış çalışma örneklerini görmeyi isteyin. Ayrıca, baskı seçeneklerinin ürünlerinizde beğenmeyeceğiniz bir seçenekle sınırlı olmadığından emin olmak için neler yaptıklarını öğrenmenize yardımcı olur.

7. Dijital baskıda deneyime sahip bir şirket seçin. Deneyim önemlidir, çünkü şirketin veri yönetimi ve pazarlama kampanyaları gibi diğer projeleri ve hizmetleri ele alabileceği anlamına gelebilir. Gelecekte sizin için önemli olabilecekleri başka hangi hizmetlerden yararlanabileceğinizi öğrenin.

8. Servis sağlayıcınızın itibarına bakın. Baskı hizmetlerini sunmanın ne kadar iyi olduğunu öğrenmek için müşteri geri bildirimi ve şirket hakkındaki yorumları inceleyebilirsiniz.

9. Mümkünse, baskı projenizi tamamlamadan önce, şirketin finansal istikrarı hakkında bir şeyler sormayın. İhtiyaçlarınıza tam olarak güvenebileceğiniz bir şirkette çalışmalısınız ve finansal istikrar önemlidir.

10. Baskı masraflarını düşünün. Fiyattan dolayı kaliteden asla ödün vermemeleseniz bile, aşırı şarj olmamanız için emin olmak istersiniz. Bazı şirketler toplu baskı için indirimler sunuyorlar, bu yüzden etrafta gezin ve en uygun olanı bul.