एसईओ

Joomla – İçerik Yönetim Sistemi

Joomla İçerik Yönetim Sistemi (CMS), şirketlerin çeşitli varlıklar sunmak için web varlıklarını veya portallarını geliştirmede çok para kazandırabilecekleri web geliştirmede en popüler olanlardan biridir. Joomla uzantıları, geniş kullanıcı ve geliştirici tabanı sayesinde, gerekli işlevleri yerine getirmek ve uygulamak için çeşitli modüllere yardımcı olmaktadır. Joomla uygulaması oldukça kullanıcı dostudur ve bundan çok daha fazla açık kaynak kodlu bir uygulamadır, herhangi bir lisans ücreti ödemeden istediğiniz kadar özelleştirebilir ve dağıtabilirsiniz. Bugün Joomla, dünyanın her yerinde en etkili web sitelerini geliştirmek için kullanılıyor. Joomla Eklentilerinin çoğu ücretsizdir veya çok nominal bir ücret karşılığında mevcuttur, çoğu deneme sürümü sunar. Joomla'nın kapsamlı dokümantasyonu, herhangi bir aceminin uygulamayı web sunucularına indirip yüklemesine yardımcı olur, çok az teknik bilgi birikimine ihtiyaç duyar.

Joomla sadece geliştiricilere kullanıcı dostu değil, aynı zamanda her türlü tasarımı entegre etmek için mükemmel bir platform ve en önemlisi de SEO dostu. Joomla'yı web geliştirme gereksinimleriniz için uygulamak istiyorsanız, herhangi bir Web Sitesi Tasarımı şirketine kolayca yaklaşabilir ve tereddüt etmeden başlayabilirsiniz. Web geliştirme şirketlerinin çoğu, Joomla'nın değerini ve esnekliğini gerçekleştiriyor ve bunu düzenli servis olarak sunuyor.

Joomla ve onun genişletilebilir uzantı kütüphanesi, geliştiricilerin birçoğunu listelemek için birçok uygulama geliştirmesine yardımcı oluyor: basit web siteleri, kurumsal portallar, e-ticaret web siteleri, çevrimiçi Katalog, eZines, Seyahat ve Otel Rezervasyonları, düğün web siteleri, topluluk portallar vb. listenin sonu yoktur.

Joomla'nın metin editörü kullanımı kolay, web sitesine sayfa eklemeyi (makaleleri diyorlar) oldukça kolay hale getiriyor. MsWord'da çalışmak kadar basittir. Metinleri, tabloları, grafikleri ve flash öğeleri vb. Kolayca entegre edebilirsiniz. Geliştirme şirketlerinin çoğundan daha fazlası müşterileri de eğitir, bu nedenle gelecekteki güncellemeleriniz oldukça kolay olacak ve web geliştiricisinin yanıt vermesini beklemeniz gerekir veya büyük miktarlarda kabuk.

Joomla için hazır mısın