डिजिटल विपणन

K-12 Öğrenciniz İçin Dijital Eğitim Avantajları

Çocuğunuz için bir K-12 dijital eğitim var. Ebeveynlerin devlet okulu veya özel okul eğitimine karşı ev okulu eğitimini seçmesinin birçok nedeni vardır. Bir K-12 dijital eğitim, öğrenciniz için birçok eğitim avantajı sunar. Evde yapılan eğitim, güçlü bir ders kitabı temelinin yanı sıra kapsamlı bir eğitmen ve ders planı içermelidir. Ev okulu eğitimi, sadece eğitmenin eğitimine veya satın alınan bir müfredatla sınırlı olmamalıdır. Bir K-12 Dijital eğitim, yaratıcılık sağlamalı; Öğrencilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş öğrenme ve 12. sınıftan anaokulları için dijital eğitim materyalleri.

Evde eğitim gören bir öğrenci, çok sayıda basılı kopya metni sipariş etme masrafı ve masrafı olmadan mümkün olan en iyi mutlak eğitimi alacaktır. Her ders yılı sonunda ders kitaplarının atılması gerekmeyecektir. Ek metin gerektiğinde basılabilir veya sadece bilgisayardan okunur, bu da eğitimci ve öğrenci için ders kitapları ve materyaller üzerinde bir tasarruf sağlar. Gereken en iyi materyallerle birlikte önemli bir tasarruf sağlanacaktır.

Ders kitapları, kullanım kılavuzları ve ders planları, herhangi bir evde eğitim programının temel dayanağıdır. Evde eğitimin, öğrencinin öğrenmekte olduğu materyalleri anlaması için ebeveynlerle sınırlı olması gerekmemektedir. Ev okulu bilgisi ve eğitimi, bunun yerine, öğrencinin bireysel öğrenme stiline ve öğrencilerin sınıf düzeyine ve eğitim ihtiyaçlarına göre öğretilmesi gereken materyallere dayanmalıdır. K-12 dijital eğitim materyalleri kolayca indirilebilir. Kullanım kılavuzları, ders kitapları ve kapsamlı ders planları, on iki yaşından itibaren anaokulu için dijital formatta mevcuttur.

Kendi kapsamlı K-12 özelleştirilmiş dijital ders kitaplarınızı oluşturmak, uygun ve uygun maliyetlidir. Dijital eğitim temel materyaller ile sağlanır ve ek eğitim, öğrencilerin sınıf düzeyi için gerekli olan bilgileri öğrenmesi, kavraması ve muhafaza etmesi için gerekli olan uygulama, gözden geçirme ve zenginleştirmeyi sağlar. K-12 Dijital eğitimi ile çevrimiçi olarak kişiselleştirilebildiği için, evde ihtiyaç duyacağınız öğreniminiz için, bireysel ihtiyaçlara göre öğrenme materyalleri yaratmaya çalışın.

K-12 dijital eğitim ve son teknoloji dijital eğitim materyalleri, ev okulu öğrenciniz için mükemmel ve eğitimli bir eğitim programı sunacaktır. Kitaplık programıma abone olmak, ev okulu öğrencisi için özelleştirilmiş ders kitaplarının yanı sıra dijital metin aracılığıyla sağlanan günlük günlük ders planları sağlayacaktır. Her öğrencinin benzersizliği ve öğrenme ihtiyaçları, öğrenciler için en iyi eğitimi sağlamaya odaklanan bu özelleştirilmiş eğitim planı ile karşılanabilir. K-12 dijital eğitimden yararlanma avantajları göze çarpmaktadır.

Eğitim Bakanlığı'nın ev okulu müfredatının onaylamış olabileceği herşeyi tamamlaması için Tam Müfredatta bulabilirsiniz: temel ders kitapları, okul öncesi çalışma sayfaları, k 12 ders planları ve çevrimiçi çok sayıda dijital ders kitabını içeren her konudaki uzmanlardan özelleştirilmiş ders kitapları.