डिजिटल विपणन

Kablosuz Dijital Hava İstasyonları

Kablosuz dijital hava durumu istasyonu, istediğiniz zaman ve her yerde, zamanlı hava durumu okumalarıyla eş anlamlıdır. Kablosuz dijital hava istasyonu, sıcaklık ve nem okumaları, tahmin, ay döngüleri ve trend grafikleri dahil olmak üzere doğru, derin hava almak için televizyon hava kanalları ile yapıştırılmış kalma özgürlüğü verir. Dünyanın neresinde olursanız olun – arabada bir dönüş yapmak, ya da vahşi doğada kamp yapmak, hatta arka bahçeye bir doğum günü bashusu atmak gibi, kablosuz bir dijital hava durumu istasyonu … fırtına, rüzgar, sıcaklık vb. ile ilgili bir dakika.

Kablosuz dijital hava durumu istasyonu, sıcaklık, nem, tarih ve saat gibi standart seçenekler de dahil olmak üzere benzersiz özellik kombinasyonlarıyla birlikte kullanışlıdır. Kablosuz Dijital Hava İstasyonu, kablosuz olduğundan en üst düzeyde esneklik sağlar. Kolaylık sağlamak için pille çalışır ve tüketicilere evin veya ofisin içinde veya dışında bir sensör yerleştirme özgürlüğü verir. Barometre seviyelerini, sıcaklıkları veya bilmeniz gereken diğer önemli hava durumu verilerini ölçebilir.

Kablosuz dijital hava durumu istasyonlarının üretiminde yer alan General Electronics (GE) gibi birçok lider şirket var. Onları satın almak basittir. Bu dijital hava istasyonlarını satan çeşitli sitelerde bulunan katalogdan tasarımınızı seçtikten sonra çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Kablosuz dijital hava istasyonları ayrıca Target, Home Depot ve diğer perakendecilerde ülke çapında mevcuttur. Açıkçası, nakliye ekstra maliyete mal olabilir, bu nedenle en iyi modellerde en iyi fiyatlar için fiyatları karşılaştırırken bu faktöre dikkat edin.