यूनिक्स / लिनक्स

Kırmızı Şapka Topluluğu Nedir?

Daha önce Red-Hat Society hakkında bir şey duydun mu? Belki de yaptınız, ancak ne yaptıklarını veya kim olduklarını bilmiyorsunuz. Katılmak için eğlenceli ve faydalı bir gruptur.

Red-Hat Society, kadınlara üyelikleri aracılığıyla ağ kurma ve yeni arkadaşlar edinme fırsatı sunar. Bu tatmin edici ve zevkli bir üyelik ve bayanlar grup içinde eğlenceli ve özgür hayatlar yaşıyorlar.

Bunun bir sorority gibi olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Bir kardeşliğin aksine, Red Hat Society gerçekten bir hizmet organizasyonu değil ya da başlangıç ​​ritüelleri var. Sadece kadınlar için harika bir grup.

Başka bir organizasyonda olduğu gibi, Red Hat Society kendi üyelik merdivenine sahip. Herhangi bir yerel bölümün kurucusu Kraliçe olarak bilinir ve oraya giden üyelere Red Hatters denir. Ek olarak, 50 yaşın üzerindeki kadınlar toplum işlevlerinde kırmızı şapkalar ve mor kıyafetler giyerler

Elli yaşın altındaki üyeler için lavanta kıyafetleriyle birlikte pembe şapkalar giyerler. Elli yaşlarında bir kez doğum yaptıklarında, kırmızı şapkalara ve mor kıyafetlere kadar mezun olacaklar.

Üyeler, zarif bir şekilde giyindikleri birçok etkinliğe katılmak zorunda kalacaklar. Boas adı verilen diğer aksesuarlarla birlikte farklı pembe veya kırmızı şapka giymeyi çok seviyorlar.

Red Hat Society üyelerine bir parçası olmak için eğlenceli etkinlikler veriyor. Çay partileri, üyelerin beğendiği favori şeylerden biridir. Ayrıca, farklı bölümleri bir araya getiren bölgesel olayları da planlayacaklar. Bunlar ağ oluşturma için harika ve her bölüm etkinliğe ev sahipliği yaparak sırayla ele alınacaktır.

En büyük etkinlikleri ulusal merkezde barındırır. Toplum üyeleri yıllık bir nominal ücret ödemek zorundadırlar, ancak toplumun düzenlediği faaliyetler nedeniyle iyi harcanan parayı görüyorlar. Toplum hakkında daha fazla bilgi edinmek ve üyeliği düşünmek istiyorsanız, bugün web sitelerini inceleyin.