एसईओ

Kitap Büyüsü

Kutsal Kitap, bugüne kadar 6 milyardan fazla basılmış tahmini rakamlarla tüm zamanların en çok satan kitabıdır. Şüphesiz, eğer bunu aşabilecek başka bir kitap varsa. Gerçek şu ki, kitap baskısının ortaya çıkışı, günümüzde antik senaryolarda okuduğumuz şeylerin hayatları boyunca tarihe geçmişti.

New York City: Kitapları incelemek ve "New York Times En Çok Satanlar" gibi altyazılarla kitap okumak için dünya çapında tanınan bir çok NY yerleşimcisi kitap kurdu olan büyüye övgüde bulunur. Kiosklardan otobüslere ve trenlere kadar her yerde kitap okuyan insanları bulabilirsiniz. New Yorklular, dünya çapında kitap okumada çok fazla tutku duydukları biliniyor.

Bu el eşyalarının bir çok insana kullanışlı olmasını sağlayan kitaplarla ilgili bir şey var. Bilgisayarlardaki e-Kitaplar ve PDF dosyaları aracılığıyla okuma eğilimi önemli ölçüde artmış olsa da, bu çağdaki harikulade sayfalara dokunmaktan zevk alan insanlar da var.

Kitapların büyüsü sadece yetişkin kitap kurtları için doğru değil. Gençlerin bir kısmı, kitaplara ilgilerini, bazen de engebeli yaşlarda bile sayfalara çevirerek ifade etmişlerdir. Onlar sadece onlarla oynarlar ve bir anne, bu tür egzersizlerden o kadar çok mutluluk aldıkça, bu sevinci gerçekten bulabilir. Çocukların duyularını almadan önce bile, bu kitaplarla zaten doğuştan bir bağlantıya sahip olabilirler mi? Merak etmeye başladım ve etrafta sormaya ve anneler ile oturmaya başladım. Memnuniyetle, ortak bir şey söylediler. Aslında bu bağlantıyı erken başlatan anneler, her zaman akıllı çocuklar fikrini seviyorlar. Bu yatkınlığa sahip gençlerin kitaplara bağlanmalarının doğrudan etkisi, aslında gençlerin etrafındaki diğer önemli kişilerdir.

Bu doğuştan gelen bağlantı, bilgisayar ve internetin son teknolojik gelişmeleri nedeniyle tehdit altındayken, kitaplar hâlâ bağlı olduklarını çok verimli bir şekilde iletiyorlar. Bilgi güçtür ve bununla birlikte bilgiyi ileten kitaplar, bilgi ve sevgiyi sevenleri birbirine bağlayan bir köprüdür.

Getirdiği büyü bu kadar uzun sürecek kadar güçlü olabilir. Yazılan ilk kayıtlar, İbrani Tevrat'ın ilk beş kitabı olmalıydı. Şaşırtıcı olan şey, bu kitapların ilk yazıldığı zamandan bu yana geçen tüm zaman zarfında bile, onların parlaklığını asla kaybetmemiş olmalarıdır. Bugün, dünyanın en büyük ve Kutsal Kitabı olan sayfalarından en büyük rehberlik, ilham ve umudunu buldukça, kitapların büyüsü hala çok canlı.