डिजिटल विपणन

Kızın "Ninja" İnternet Pazarlama Sırrı Hit

Yakın zamanda yayınlanan "Kick Ass" filmini ikinci kez izledikten sonra, neredeyse herkesin kullanabileceği göze çarpan bir İnternet pazarlama sırrını fark ettim. Bu da gerçek bir doozy. Şuna bir bakın:

Filmin sonuna doğru, Hit Girl (gösteriyi yöneten 11 yaşındaki ninja kızı) karakterinin, mafyanın yönetim merkezine sızmak istediği bir sahne var. Geç kaldı ve erkekler, sayılarının birkaçını daha önce öldüren gizemli kişiden bir saldırı bekliyorlar.

Başka bir deyişle, nöbet tutuyorlar. Silahlarla ve "kilitli" yapılarla. Yani o ne yapıyor? Süper kahraman kostüm silahlarında yanan mı gösterilsin? Tam olarak değil. Bunun yerine, onun sade "sivil" kıyafetleri var, binanın camındaki musluklar, kaybolduğunu iddia ediyor ve telefonu kullanmayı istiyor.

Buna kim diyemez ki?

Onu içeri aldılar, ve … oradan pek hoş değiller.

Her yerde, işte bu noktada:

Ne Hit Girl yaptı, akıllı internet pazarlamacılarının ne yaptığı gibi. Hayır … Ben kimseyi kandırmaktan bahsetmiyorum … ama umutlarını geride bırakıyorum & # 39; doğal "satış savunmaları."

TÜM de onların da var. Satılmak isteyen beklentiler bile bekçi. Onlar (hayatta kalmak için) olmalı.

Şanslar, son zamanlarda güvendikleri birileri tarafından, bankacıları, patronları, yatırım danışmanları, hükümet ve diğerleri de dahil olmak üzere, onlara yalan söylediler.

Yani satış savunmaları TAM gücünde. Ve biliyor musun?

Bu savunmaları geride bırakmanın en iyi yolu, bekledikleri şeylerin tersini yapmaktır (yani "silahların alev almama" durumuna) ve bunun yerine … onları duymaktır. Reklamlarınıza saygı gösterin. Bunları pazarlamanızda hak kazanın. (Ürününüze bile ihtiyaç duymayabilirler, değil mi?) Ve onlara gerçekten önem verdiğinizi gösterin.

Hey, belki de guru yolu değil.

Ama hiç kimsenin işi gibi değil.