डिजिटल विपणन

Kolej Öğrencilerinin Para Kazanmak için En İyi Yolları

Kolej yoluyla gitmek, özellikle para sıkıysa, stresli olabilir. Sınıflar, ödevler ve dersler arasında, bir işe gidip gelmek, gülünç imkansız bir olasılık gibi görünüyor. Milyonlarca kişi artık çevrimiçi para kazanıyor ve internet, üniversite öğrencilerine internetten de para kazanmanın birçok yolunu sunuyor. Bloglama, satış ortaklığı pazarlaması ve freelancing, çevrimiçi bir gelir elde etmenin en iyi yollarından bazılarıdır ve bunlarla ilgili en iyi şey, başlamak için bir kuruşa mal olmalarıdır.

Affiliate pazarlama muhtemelen bir üniversite öğrencisi için en kolay yöntemdir, çünkü bloglama bağlı pazarlama promosyonu ile iç içe geçmiş olmasına rağmen, bilgisayarda diğer yöntemlere göre daha az yüz zaman gerektirir. Konuyla ilgili tüm bilgilerin yanı sıra, işe başlamak için bağlı bir pazarlama uzmanı olmanıza gerek yoktur, ancak yine de ondan iyi bir gelir elde etmek için biraz zaman alabilir.

Bir üye olmak için, web sitesine kaydolmanız ve daha sonra sattığı ürünü tanıtmanız gerekiyor. Genellikle bu, bir blog dizininin veya bir ürün dizininin ürünle ilgili görüş bildiren bir makale yazılmasını ve izleyicilerin ilgisini çekmesini gerektirir. Satıcının web sitesine bir bağlantı eklersiniz ve bağlantılarınızdan kaynaklanan satın almalar size ödeme yapılmasına neden olur. İştirakler, bağlı kuruluş bağlantıları üzerinden üretilen satışlar için% 10 ile% 90 arasında komisyon kazanabilmektedir. Bir miktar iş var, çünkü konuyla ilgili bir eleme makalesi veya blog yazısı yazabilmek için önce ürününüzü araştırmalısınız.

Ön satış, pazarlama ve reklamcılıkta kullanılan çok etkili bir tekniktir. Ne yapıyorsun, bir ürün satmıyor. Ürünü hiç duymamış olan veya zaten ilgi alanlarına sahip olan kişilerde alev yakan insanlarla ilgileniyorsunuz. Bir anlamda, müşteriyi sadece ürün hakkında eğitiyorsunuz. Bu yüzden, aslında ürünü satıyormuş gibi ses çıkarmamak önemlidir. Yazınız onun lehine olsa da, izleyicilerinize zorlamamalısınız.

Bir blogu yönetmek, bağlı kuruluş pazarlamasına başlamak için basit bir yoldur, çünkü her şeyden önce, reklamcılık reklamcılığınız için mükemmel bir çıkış noktasıdır. Ayrıca, Google AdSense gibi bir tıklama başına ödeme sistemi kurarsanız, Ayrıca, kullanıcıların tıklamak isteyeceği alakalı reklamlar da çekecek. Blog'unuzdaki bir विज्ञापन her tıklandığında, para kazanırsınız. Gerçekten bu kadar basit. Tekniklerin birleştirilmesi gerçekten herkesin para kazanabilmesinin tek yoludur ve küçük bir deneme ve yanılma ile hangi yöntemlerin işe yaradığını ve hangi yöntemlerin hype olduğunu iyi bir şekilde anlayabilirsiniz.