डिजिटल विपणन

Küçük Firmalar Dijital Pazarlamanın Düşük (veya Hayır) Maliyetini Seviyor

Yıllarca, uygulanabilir ve yeni yöntemlerle adım atmaya kararlı sigorta şirketleri, potansiyel müşterileri çekmek ve potansiyel müşterileri meşgul etmek için bilgi otomasyonu içine alıyorlar. İnterneti kullanmak, küçük firmaların küçük bir bütçeyle büyük etki yaratan kampanyalar oluşturmalarına olanak sağladı ve geleneksel विज्ञापन satış noktalarının rekabet edemeyeceği maliyet tasarrufu sağladı. Birçok İnternet reklamcılığının, içeriği yayınlamak için harcadığı zaman haricinde herhangi bir maliyeti olmadığından, sınırlı bütçeli firmaların etkili bir dijital pazar sigortası kampanyası yapmasına olanak tanımaktadır.

Şirketler tipik olarak taktiklerin bir kombinasyonuna dayanmaktadır. sosyal medya, arama motoru optimizasyonu, ücretsiz yerleştirilen çevrimiçi dizinler ve banner takas dahil olmak üzere mesajlarını kitlelere yaymak. Arama motoru optimizasyonu, tüketicilerin girdiği ilgili anahtar kelimeleri temel alarak arama yaptıklarında, en yaygın olarak kullanılan arama motorlarında daha yüksek bir sıralama elde etmelerini sağlayacak şekilde şirketin web varlığını geliştirmeye yönelik bir yöntemdir. Daha iyi SEO sıralamalarını yakalamak için sürekli gelişen yöntemler vardır, bu nedenle bu görev için bir uzmana başvurmak akıllıca olabilir.

Ücretsiz online iş dizinleri verilen bir şirket içinde yer alan şirketlerin listesini sunar. alan ve / veya bir endüstri türü içinde. Bu dizinler genel olarak şirketleri daha fazla içeriğe sahip oldukları için ücretsiz olarak listeliyorlar, çünkü dizin içeriğinin yanında görünen reklam için ne kadar ücret talep edebilirler.

Sosyal medya hızla her zaman standart bir anahtar eşya haline geldi. şirketin reklam araç kutusu. Şirketin Facebook sayfasındaki derinlikli hikayelere, mesajlara, fotoğraflara ve profillere son dakika haberleriyle ilgili tweet'lerden sosyal medya, tüketicileri tanıtım etkinlikleri ya da diğer halkla ilişkiler programları hakkında bilgi almak için şirketi takip etmeye teşvik etmek için kullanılabilir. sosyal medya 'nın iki yönlü doğası, firmaların doğrudan dinleyicilerinden haber almalarına ve ne düşündüklerini ve bir programın ne kadar iyi alındıklarını bilmelerine olanak tanır.

Afiş değişimi geleneksel çapraz pazarlama taktiği elektronik bir güncellemedir. A Şirketi, bölgedeki başka bir firmaya – Firma B'ye – yaklaşır ve eğer B Şirketi, A Grubu banner'ıyla aynı şeyi yaparsa, firmanın pankartını kendi web sitesine koymayı teklif eder. Bu strateji, şirket daha sonra aranan demografik ve hedef kitleye hitap eden başka bir firma ile ekip kurduğunda daha iyi çalışır.

Alt satır: küçük şirketler, kalbi al! Bir dijital pazarlama sigortası kampanyasının kurulması, şirket bir gösterişli reklam bütçesi üzerinde çalışırken bile başarılabilir.