एसईओ

Kurumsal çağrı analizi platformu seçme

Akıllı telefon, müşteri odaklı seyahat boyunca önemli bir temas noktası haline geldiği için, gelen arama hacmini işletmelere yönlendirmeye devam ediyor. BIA / Kelsey, işletmelere yapılan cep telefonu çağrılarının 2018'de 125 milyara ulaşacağını ve 2020'ye kadar 170 milyara ulaşacağını tahmin ediyor.

Arama analitiği, çevrimiçi ve çevrimdışı pazarlama kanalları arasındaki ilişkiyi kurmada daha önemli bir rol oynuyor. pazarlama kaynak tahsisi ve geliştirilmiş satış personeli etkinliği.

MarTech Today'in “Kurumsal Çağrı Analitiği Platformları: Bir Pazarlamacı Kılavuzu”, çağrı analiz platformları pazarını ve uygulamada yer alan hususları incelemektedir. 40 sayfalık rapor, arama analitiği platformları için büyüyen pazarı ve en son trendleri, fırsatları ve zorlukları gözden geçirmektedir.

Bu raporda şunları öğreneceksiniz:

  • Hangi trendler, çağrı analizi platformlarının benimsenmesini sağlıyor.
  • Önde gelen oyuncular kurumsal çağrı analiz platformlarında kimlerdir.
  • Bir çağrı analizi çözümünde nelere dikkat etmeniz gerekir.

Raporda ayrıca 12 lider kurumsal çağrı analitiği sağlayıcısının profilleri, yetenek karşılaştırmaları ve değerlendirme için önerilen adımlar yer almaktadır. ve satın alma. Kopyanızı almak için Dijital Pazarlama Deposu'nu ziyaret edin.

लेखक के बारे में

Dijital Pazarlama Deposu, dijital pazarlama stratejileri ve taktikleri için bir kaynak merkezidir. Reklamcılıktan analize, SEO ve PPC kampanya yönetim araçlarından sosyal medya yönetim yazılımlarına, e-ticaretten e-posta pazarlamaya ve çok daha fazlasına kadar, dijital pazarlama konuları üzerinde basılı beyaz kağıtlar ve E-Kitaplar, orijinal araştırmalar ve web yayınları sunuyoruz. internet pazarlamacılığı hakkında. Digital Marketing Depot, Third Door Media'nın, Search Engine Land ve Marketing Land'in yayıncısı ve Search Marketing Expo ve MarTech'in konferans dizisinin yapımcısıdır. Bizi http://digitalmarketingdepot.com adresinde ziyaret edin.