एसईओ

Lenovo, Google Asistan'ın bulunduğu Akıllı Görüntülü Reklamlara başladı

Lenovo'dan ilk Google Smart Displays cihazları Perşembe günlerinde mağazalara ulaştı. Amazon’un Echo Show'una benzerler ancak Google Haritalar, YouTube, Takvim, Duo (ücretsiz FaceTime benzeri görüntülü görüşme servisi) ve Fotoğraflar dahil olmak üzere bir dizi Google hizmetiyle birlikte. Kullanıcılar, sesli komutlarla veya dokunma hareketleriyle cihazla etkileşimde bulunabilir.

Akıllı Ekranlar, sorulara sözlü olarak yanıt vermenin yanı sıra, müzik akışı veya çevrimiçi radyo dinleme dahil olmak üzere bir mobil cihazda Google Asistan'ı kullanarak kullanıcıların mümkün olan her şeyi yapmasına olanak tanır. çeşitli servislerle, Google Play Kitaplar'dan sesli kitap dinlemek, akıllı ev cihazlarını kontrol etmek ve çok daha fazlası.

İlk olarak Mayıs ayında Google I / O etkinliğine atandı, Lenovo Smart Displays iki ekran boyutunda ve renkte mevcut: $ 199.99 için sekiz inç HD sürümü ve 249.99 $ için 10 inç Full HD sürümü. Her biri ses için tam aralıklı 10 watt hoparlöre sahiptir. Cihaz, bu hafta sonu itibariyle hem tuğla hem harç ve online mağazalarda yaygın olarak bulunacak.

Google, Akıllı Ekranların diğer sürümlerini tanıtmak için JBL ve LG gibi diğer ortaklarla da çalışıyor.


! Eser