डिजिटल विपणन

MLM veya Network Marketing Business ile Başarılı Olmak İçin Neler Gerekir?

İnsanlar çok seviyeli pazarlama (MLM) ve ağ pazarlama programlarına girdiklerinde, genellikle işlerini kurmaya nasıl başlayacaklarını bilmiyorlar. Sorunu daha da kötü hale getirmek için, onları işe alan kişiler genellikle bu konuda nasıl ilerleyeceğinden habersizdirler. Aslında, insanları alt kademe haline getirmeyi başaran çoğu insan bunu kazara ya da çok büyük bir çaba ile yapar.

Kayıt yaptıranların çoğunun ne yapacağını bilemez. Genellikle, onlara neredeyse otomatik olarak fırsat sunuldu. Öyle olabilir, ama yine de "otomatik" sürecin sihrini yerine getirmeden önce ürünü veya fırsatı göstermesi için insanları bulmanız gerekiyor.

Hayallerin solmaya başladığı yer ve tüm vaatler boş görünmeye başladı.

Yeni MLM işletme sahibi, ilgi alanlarını nasıl bulacağını ya da onlara iş fırsatlarında var olan olanakları nasıl göstereceğini bilmiyor.

Çoğu, kendileri başarılı olup olmadıklarını görmek için iyi bir işe alım yapabileceklerini düşünüyorlar. . Bununla birlikte, çoğu, hiçbir şey satmaz ya da hiçbir şeyin yanında değildir ve insanlara, kendilerine bir şey yapmazlarsa ne kadar para kazanabileceklerini söylemelerini son derece zordur.

Pek çoğunun fark etmemesi, satışın satılmasıdır, hatta Kendinizi başarılı olmak, başkalarını sizin başarınızı çoğaltabileceklerine ikna edebileceğiniz anlamına gelmez.

MLM veya ağ pazarlama işiyle, bu bir püf noktasıdır. Başarılı olmak için ürünü ve fırsatı "satmanız" gerekir. Birinde iyi olmak, diğerinde iyi olacağınız anlamına gelmez.

Meseleyi karmaşık hale getiren diğer bir faktör de, paranın olduğu, işe aldığınız insanların, sizin kadar az ve eğitimsiz olarak bilmenizdir. … senden gelmeli,

Bir MLM veya ağ pazarlama işinin başlangıcında, çoğu insan başarılı olmayacak ya da çok para kazanmayacak … ve ikisi de farklı olabilir.

Başarılı olmak istiyorsanız, satış ve işe alma dahil olmak üzere birçok konuda kendinizi eğitmek zorunda kalacaksınız. Sizin upline'ınızdaki hiç kimsenin, müşterileri ya da iş arkadaşlarını kazara ya da ciddi bir şekilde kararlı bir şekilde belirledikleri için size yardım edemeyeceği bir şans var. Bununla birlikte yapabileceğiniz bir şey, yukarı doğru ilerlemek, ve sonunda, aslında sizi eğitebilecek ve başarılı olmanıza yardımcı olacak birini bulabilirsin.

Ancak, eğer böyle birisini bulamazsanız, Çok seviyeli bir pazarlama yapmak istiyorsan, kendini eğitmen gerekecek. Satış ve işe alım konularında bulabileceğiniz her kitabı okumak zorunda kalacaksınız. Orada çok güzeller var. Bunları yerel kütüphanenizde, iyi bir kitapçıda ya da Amazon gibi sitelerde çevrimiçi bulabilirsiniz.

Gerçek şu ki, birçoğu satış veya işe alım yapmak için ne kadar kolay olursa olsun, bir işletme bir iştir. Başarılı olmak istiyorsanız, becerileri öğrenmek ve daha sonra bir profesyonel gibi davranmak zorunda kalacaksınız. Satış ve işe alım becerileri öğrenilebilir … Eğer çaba göstermeye istekli iseniz ..

Satmak için, iyi bir ürüne, ürüne dair inanç ve bilgiye sahip olmanız ve bir arzu ve arzuya sahip olmanız gerekir. inancını paylaş ve başkalarıyla hisset. Pek çoğunun fark etmediği kısım şu şekildedir: Satış için geçerli olan şey, insanları iş fırsatlarına dahil etmek için de geçerlidir. İnsanlara THEY'nin çok para kazandırabileceğine ya inanmayacaksınız ya da nihayetinde bu şeylerin bu şekilde olmadığını öğrendiklerinde nihayet size uğrayacaklar.

Ancak, eğer bağlı olduğunuzu insanlara gösterebilirseniz Dürüst ve gerçekçi bir fırsata, ve işte, ve onlara verebileceğin eğitime, onlar da başarılı olabilir, zamanla, işe alınan kişinin size gelirini sağlayabilecek güçlü bir alt yapı oluşturabilirsin. Kazandığını söyledin.