डिजिटल विपणन

Mobil Pazarlamada Nasıl Başarılı Olulacağına İlişkin Hileler

Mobil Pazarlamada Para Kazanmak Üzere Püf Noktaları

İşletmelerin görülmesi için en yeni yollardan biri mobil pazarlama. Zaman ayırın ve müşterilerinizin karşılığını nasıl alacağınızı öğrenin.

Mobil siteniz için, bilgilerinizi mümkün olduğunca az kelime ile iletmenin yolları bulmak önemlidir. Anahtar kelimelerle dolu ve hiçbir şeyden bahsetmeyen siteler elverişsizdir. Mobil pazarlama evreninde, kısırlık çok değerlidir.

Arkadaşlarınız, çeşitli mobil cihazlarda reklamları, e-postaları ve web sitenizi görüntüleyerek size yardımcı olabilir. Eğer yapabiliyorsanız, kampanyanızı test etmek ve geliştirmek için bir profesyonel işe alın.

Misyonunuz, mümkün olan en iyi kampanyayı tasarlamanıza yardımcı olacaktır. İlkelerinizi korumak iş planlarınızda başarılı olmanızın anahtarıdır.

Her başarılı mobil kampanyanın bir ana üssü olmalı. Mobil varlığınız, müşterilerinizi bu üste taşımaya veya sizinle iletişim halinde olan kişilere ulaşmaya bağlıdır. Bir mobil platformun, mevcut pazarlama planınızın bir uzantısı olması gerektiğini unutmayın, bunun merkezini değil.

Metin mesajlarını makul zamanlarda gönderdiğinizden emin olun. Bu, ürününüzün ne kadar zevkli olursa olsun, birçok tüketici için bir sıkıntı ve rahatsızlık olabilir.

Pazarlama kampanyanızı başarılı bir şekilde yapmaya çalışın, çünkü bu, başarılı olmanın en iyi yoludur. Müşteri tabanınızı artıracak arkadaşlara ve ailelere tavsiye edebilirler.

Müşterilerinize geri bildirim bırakma seçeneği sunun; Bu, ürün ve hizmetlerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Bir müşterinin görüşüne bakılmaksızın, stratejilerinizi iyileştirmek için her zaman geri bildirim kullanabilirsiniz.

Mobil pazarlamayı kullanırken, reklamlarınızın gönderilmesini kolaylaştırın. Kampanyanızı başlatmadan önce, reklamlarınızın iletilmesinin kolay olduğundan emin olun. İnsanlara bir teşvik verirseniz, onları iletme olasılığı daha yüksektir.

Müşterilerinizle kaç tane metin gönderileceğine dair tamamen dürüst olmaya istekli değilseniz, bir mobil pazarlama kampanyasına SMS eklemeyin. Bu hizmet için özel olarak katılmadıkça hiç kimseye metin göndermeyin. Bir SMS kampanyasının zayıf bir şekilde uygulanmasının, SMS mesajlarının alınmasının, mobil cihazlarda uyarılar tetiklemesi nedeniyle, büyük ölçüde olumsuz bir etkisi olabilir. Bu tür bir pazarlamayı kullanmak, dikkatli değilseniz müşterileriniz için zorlayıcı olabilir. Bu nedenle, müşterilerin pazarlama yaparken SMS hizmetlerinden yararlanmamasını ve düzenli olarak kaç metin gönderileceğini bilmelerini sağlayabilirsiniz. Vaatler vermek ve onları tutmak tüketicileriniz arasında güven oluşturuyor.

Hedef kitlenizi iyi anlayın. Herhangi bir mobil pazarlama kampanyasına ilk önce dalışa başlamadan önce, paranızın iyi bir şekilde, kitlenizin sahip olduğu tercihleri ​​anlayarak iyi vakit geçirdiğini bilmek istersiniz. Cep telefonlarını bilgisayarlarından daha mı kullanıyorlar? Telefonlarında hangi işletim sistemleri kullanılıyor? Kitleniz, onlar için açıkça tasarlanmış bir plana cevap vereceğinden emin.

İçeriğinizin zamanında ve ilgi çekici olduğundan emin olun. Mobil pazarlama hakkında anlaşılır bir şekilde heyecan duyuyorsunuz, ancak ihtiyacı karşılayan içerik oluşturmak için zaman ayırmanız gerekiyor. Müşterilerinizden şeyler yaklaşın & # 39; bakış açısı ve ilginç olarak değerlendirecek mesajlar gönderin. Müşterilerinizin gereksinimlerini ve isteklerini doldurup sizinle iletişim kurduklarından emin olun ve ürünlerinizi almaya devam edin.

Paylaşılan kısa kodları kullanmak yerine özel ürünleri satın alın. Biraz pahalı, yaklaşık 2.000 dolar olabilir, ancak markanıza bağlı olabilir. Çok geçmeden, kullandığınız kısa kodu tanıyan insanlar olacak. Bu ilave masraf, sunduğu yasal korumaya değer. Bir kod paylaşım şirketinin suistimallerinden sorumlu olabilirsiniz.

Her zaman şirketinize daha iyi विज्ञापन vermenin yollarını araştırın, yeni fırsatlar sürekli olarak ortaya çıkar. Rekabetinizi bilin ve yeni yönlerine dikkat edin. Bu makale, mobil pazarlama teknolojilerinin yenilikçi dünyasında nasıl rekabet üstünlüğü sağlayacağına dair bazı fikirler vermelidir.