एसईओ

Müşteri Veri Yarışması: Birleştirilmiş verilerle martech verimliliğini ve ROI'yi geliştirin

Martech yığında yer alan verileri birleştirmek büyük bir zorluk – ABD markalarının yıllık maliyeti milyonlarca dolar. Ankete katılan pazarlamacıların yaklaşık yarısı, veri silolarının müşteri ihtiyaçlarını karşılama, destekleme ve karşılama yeteneklerini etkilediğini; yarıdan fazlası, pazarlama girişimlerinin yavaş veri entegrasyonu ile sürekli olarak ertelendiğini söylüyor.

Veri siloları size ne kadara mal oluyor? Müşteri verilerinizin tüm pazarlama kanallarında net, birleşik ve tutarlı olduğunu söyleyebilir misiniz?

Merkle ve Lytics'ten gelen martech uzmanlarımıza, müşteri verilerinin daha etkili bir martech yığınıyla sonuçlanabileceğini açıklayan daha cazip olmaları için katılın. pazarlama mesajları ve nihayetinde müşteri deneyimleri.

Digital Marketing Depot tarafından üretilen ve Lytics'in sponsorluğunu yaptığı “Müşteri Verileri Mücadelesi: Martech verimliliğini ve birleşik verilere sahip ROI'yi geliştirmek için bugün kaydolun.”

Pazarlama Deposu dijital pazarlama stratejileri ve taktikleri için bir kaynak merkezidir. Reklamcılıktan analize, SEO ve PPC kampanya yönetim araçlarından sosyal medya yönetim yazılımlarına, e-ticaretten e-posta pazarlamaya ve çok daha fazlasına kadar, dijital pazarlama konuları üzerinde basılı beyaz kağıtlar ve E-Kitaplar, orijinal araştırmalar ve web yayınları sunuyoruz. internet pazarlamacılığı hakkında. Digital Marketing Depot, Third Door Media'nın, Search Engine Land ve Marketing Land'in yayıncısı ve Search Marketing Expo ve MarTech'in konferans dizisinin yapımcısıdır. Bizi http://digitalmarketingdepot.com adresinde ziyaret edin.