डिजिटल विपणन

Müşterilerinizi Açık Billboard Reklamıyla Hedefleyin

Günümüzün hızla değişen dünyasında, yeni ürününüz ya da hizmetiniz için विज्ञापन seçeneklerine gelindiğinde, bir şey fazlasıyla anlaşılır hale geliyor – kendini tekrar tekrar kanıtlamış ve yeni bir şeyden etkilenmeyen bir yöntem var. medya veya internet. Açık billboard reklamcılığı.

Aslında çok cazip ve başarılı ki, 2006'da Amerikan işletmeleri, bu tür reklamlara sadece beş buçuk milyar dolar harcadılar. Baskı teknolojisindeki ilerlemeler ile reklamlar daha iyi, daha hızlı ve daha ucuz hale gelir. Açık billboard reklamcılık, işletme sahibine, bugünkü ekonomimizdeki masrafları yeniden düşünmemize neden olan, buck & # 39;

Billboardlar Dikkat Kapsadı. Potansiyel müşterinin aktif olmasını gerektirmeyen pasif bir deneyimdir. Günlük rutininde geçtiği sırada onun önünde mevcut. Genellikle kasvetli bir işe gidip gelen hoş bir rahatsızlıktır. İyi tasarlanmış, iyi yerleştirilmiş bir açıkhava reklamcılığı, saatte binlerce görüntüleme alacaktır.

Reklam, günde 24 saat, haftada 7 gün, yağmur veya parıltıyla görülebilir. Başka hangi ortamlar bu çeşitliliği sunabilir? Televizyonda değil, 30 saniyelik reklamla, hiç görüntüleniyorlarsa ve Tivo tarafından zaptedilmediyse, bir kez de okunan bir gazete veya dergi reklamı. Günlük olarak binlerce insana ulaşır ve stratejik yerlerle belirli bir nüfusa hedeflenebilir. Bir açık hava reklam panosu reklamı doğru bir şekilde kullanıldığında, reklam sürekli olarak ve sürekli olarak teslim edilir.

Açıkhava reklam panosu reklamı ürününüz veya hizmetiniz uzun bir süredir var. Tekrarlanan görüntüleme, marka ile yakınlık yaratır. Dünyanın en büyük şehirlerindeki trafik tıkanıklıkları, günde binlerce kişi tarafından tekrar tekrar görüntüleniyor.

Billboard reklamcılığı yapma maliyetinin engelleyici olduğunu düşünürseniz hoş bir sürpriz olurdu. Bir ay boyunca 10 adet açık hava reklam panosunu düzenleme maliyeti, tek bir seferde büyük bir gazetede tam sayfa reklam yayınlamak için eşit ya da daha az olacak. Daha fazla insan daha çok etkilenecek ve görecek?

Geçmişte ilan panosu reklamları elle boyanmış ve bir çerçeveye monte edilmiştir. Onları koymak için bir vinç gerekli. Günümüzün bilgisayar teknolojisi, reklamların poster-board veya vinil kağıda tasarlanıp basılmasını ve billboard çerçevesine yapıştırılmasını sağlar. Sonuç mükemmel bir kalite, canlı renkler ve üstün bir reklamdır.

Reklam panosu olarak açıkhava reklamcılığı reklamını seçerek, bugün mevcut olan en uygun maliyetli, yüksek etkili teknolojiyi elde ediyorsunuz.