एसईओ

Nasıl bir SEO Anahtar Kelime Araştırma Aracı Hakkında Yazma Konular Bul Yardımcı Olur

Basitçe söylemek gerekirse, bir SEO anahtar kelime araştırma aracı, blog gönderilerini veya çevrimiçi yayınlanan herhangi bir şeyi yazan ve arama motorları tarafından bulunma konusunda daha etkili yazdıklarını herkes için hayatı çok daha kolay hale getirir.

Yazarın bloğu

Neyin yazılacağını ya da ne yazacağını anlatan yardıma ihtiyacı olan bir şey. Arama motorlarında yazılanların bulunup bulunmayacağını bilmek söz konusu olduğunda tamamen başka bir şeydir. Bir yazar okuyucunun ne yazdığını okumaya ve okuma şansına sahip olmasını beklerse, önce bazı araştırmalar yapmaları gerekir.

Hemen hemen tüm yazarlar yazarın bloğunu aldılar ve ne yazacaklarını veya yazacaklarını anlayamıyorlar.

Bu sorun, herhangi bir kelime veya kelime öbeği hakkında bir arama motoru araması yaparak hafifletilebilir. Çoğu durumda, Google'da kesin olarak, arama, girilen arama ile ilgili olarak dört arama kelimesi veya kelime öbeği döndürür.

alfabe çorbası yöntemi olarak bilinen yöntemi kullanarak, arama, farklı şekillerde değiştirilebilir veya genişletilebilir.

जैसे

Herhangi bir kelime veya kelime öbeği seçin. Arama motoruna girin. Sağlanan kelimelerden ya da kelime öbeklerinden hiçbiri, ne istediğinizi ya da yazmanız gerekenlerle ilgili yararlı ya da alakalı değilse, girdiğiniz kelime ya da deyimden önce ya da sonra gelen "A" harfini ekleyin.

Önceden girdiğiniz sözcüğü veya deyimi önceleyen veya izleyen "A" harfi ile başlayan dört ilgili sözcüğü veya deyimi ortaya çıkarır.

"A" işe yaramazsa, "B" harfini ve / veya herhangi bir harfi, alfabede bir harf içermiyorsa, bir kerede bir harf girin.

Bu yöntem sayısız farklı şekilde manipüle edilebilir.

Zaman geçtikçe 100'den fazla fikir elde edeceğiniz zaman alfabeden geçtiniz.

Bundan sonra ne var?

Böylece harika bir konu bulacaksınız. Bir başyapıt makalesi olduğuna inandığın şeyi yazarsın.

Kimsenin onu göreceğini veya okuyacağını nereden biliyorsun?

Bu nedenle, başlığınızda hangi anahtar kelimeleri kullanacağınızı ve bu sözcüğü veya ifadeyi yazının gövdesinde destekleyen kelimeleri bulmak için araştırmayı yapmanız gerekir.

Eğitimli bir tahminde bulunabilirsiniz ve haklı olabilirsiniz.

Bir SEO anahtar kelime araştırma aracı, arama motorları tarafından bulunmasına neden olacak doğru kelimeleri veya kelime öbeklerini seçip seçmediğinizi merak ettiğinizi tahmin etmenize yardımcı olacaktır.