एसईओ

Neden Gayrimenkul SEO Standart SEO'dan Farklıdır?

Bu gayrimenkul SEO söz konusu olduğunda, bu temel SEO rehberleri hakkında okuduklarını ve hemen pencereden dışarı atmak her şeyi alabilir.

Emlak SEO farklı bir renk için bir at pek çok sebepten dolayı, ama özellikle bir tanesi için: diğer web siteleri bir defada müşterileri getirmek için optimize edilebilir ve daha sonra onları uzun vadeli müşterilere dönüştürebilir. Gayrimenkul SEO'nun sürekli olarak yeni potansiyel müşterilere ulaşması ve bunları dönüştürmesi gerekir.

Neden?

Çünkü ortalama insan bir gün bir ev satın almıyor ve bir hafta sonra bir tane daha satın almak için geri geliyor!

Ne yapar? Unique

Elbette, gayrimenkul oyununda sadakat var – müşterilerinize büyük bir anlaşma sağlayın ve her şey yolunda giderse, onlar tekrar hareket ettiklerinde size geri döneceklerdir. Pazarın üst ucunda, ikinci veya üçüncü bir ev satın alın.

Ama gerçeklerle yüzleşelim o re: Bu geri dönüş süresi, birçok emlakçıların işe yarayabileceği bir şey değildir. Ayrıca, çoğu temsilci sadece yerel olarak sattığından ve çoğu hamle belirli bir bölgeye veya alana dönüştürüldüğü için, şu anki müşterinizin bir sonraki hamlesinde bir kesinti olmayacaksınız.

Gayrimenkul SEO'sunu bu kadar benzersiz kılan şey budur. ve endüstri için hayati önem taşımaktadır. Uygun teknikler olmadan, sol ve sağ taraftaki tüm balık ağlarına sahip olan yarışmalarınızdan bir avuç içi balıkta görünmez, yemsiz bir kanca sallıyorsunuz!

Düşünülecek 3 Şey

Küresel satış, müşteri sadakati ve statik ürünlere yönelebilecek geniş kapsamlı bir işletmeye kıyasla gayrimenkul SEO'sunu zorlaştıran faktörlerden bazıları:

1. Yerel SEO, Emlakçı için her şeydir.

Diğer SEO taktikleri, sektörle ilgili daha geniş anahtar kelimeler üzerinde odaklanabilirken, bu SEO türü iki katına çıkar. Liderlerinizin aradığı standart anahtar kelimeler için sıralamakla kalmaz, aynı zamanda bu anahtar kelimeler için mülk sattığınız ya da kiraladığınız yerlerin tam olarak eşleşmesi gerekir.

Bu anahtar kelime araştırmasının iki katı anlamına gelir. içerik, işi ikiye katlayın. Zengin snippet'lerinizi hazır hale getirmek ve çalıştırmak için farklı rotalara gitmeniz, yerel haritanızın arama motoru sonuçları sayfalarında gösterilmesini sağlamak anlamına gelir. Bu, işi yapmak için bir sisteminiz yoksa, koymanız gereken çok sayıda farklı iş anlamına gelir. Eğer.

2. İçerik, Emlakçılar İçin Önemlidir.

Emlakçılar için SEO ile, sürekli olarak yeni potansiyel müşterileri ve müşterileri getirmek zorunda kaldığınızı düşünürsek, pazarınız sürekli değişiyor, ancak bu daha fazla içeriğe dönüşüyor.

Emlak SEO Daha fazla yerelleştirilmiş bloglara, daha sivri, yararlı içeriğe, daha fazla anahtar kelime açısından zengin, satış odaklı web sitelerine ve esasen standart işletme web sitelerinden daha fazla içeriğe ihtiyaç duyar.

Neden?

Çünkü tonlarca listeleri ve tüm ülke ve hatta dünyadan büyük bir izleyici kitlesine hitap ediyor ve onları çok özel bir yere çekmeye çalışıyor. Bunu yapmak için, tüm üsleri kapsamalısınız ve bunu yapmak için çok fazla içeriğe ihtiyacınız var. Elinizde bir içerik yönetim sistemine sahip olmak, işleri çok daha kolaylaştıracaktır.

3. Taze Medya ve Tutarlı Güncellemeler Değişen Pazar ile Devam Ediyor.

Son olarak, gayrimenkul SEO özellikleri olmadan resimlerden başka bir şey değildir. Sadece hızlı bir yükleme süresine sahip olmakla kalmaz (sunucunuzun iyi donanımlı olması, resimlerinizin uygun boyutta olması vb.), Aynı zamanda resimleriniz için her biri alakalı anahtar kelimeler içeren alt metinlere sahip olmanız gerekir. 19659002] Resimler mantıksal bir sıraya yerleştirilmeli ve tümü arama motorları ile indekslenmelidir. Bu, birkaç girişle yapmak için çok zor değil, ancak her bir emlak girişinin ve 500 listenin 15 resminiz varsa, neden işlerin karmaşıklaşmaya başlayabildiğini görebilirsiniz.