डिजिटल विपणन

Niche Marketing Online ve Kendi Ezine Promosyonlarınızla Nasıl Ezilir?

Kendi niş pazarınızı yayınlamaktan ve abonelerinize tutarlı bir şekilde harika içerikler sağlamasından ziyade, niş pazarınızda çevrimiçi, harika bir ilişki kurmanın daha iyi bir yolu yoktur. Bu sadece abonelerinizle büyük bir uyum ve ilişki kurmaya başlamaz, aynı zamanda içeriğinizi temel aldığınız konu ve niş pazarla zaten ilgilenenler, sizden tavsiye ettiğinizde sizden başka birinden daha fazla satın alma olasılığı daha yüksektir.

Ne kadar sıklıkla ezine aldıklarından daha önemlisi, niş pazarınızdaki çevrimiçi abonelerin çoğu, kendi dünyasında neler olup bittiği önemli değil, daha fazla tutarlı olmanızı takdir edeceklerdir, çünkü niş ile dolu ezine bağlı olabilirler. İçeriği ile ilgili çevrimiçi ürün satın almak için pazarlama içeriği ve hatta ürün önerileri.

Her yeni kârlı nişa girmeyi ve sonra kendinize o niş pazarının bir yayıncısı olarak bu niş pazarda bir oyuncu olarak kendinizi kurmayı hayal edin. Satın aldığınız her konuyla çevrimiçi nişnızda alıcıları olmalarını ve ürün yaratıcılarını etkilemelerini sağlayan abonelerden gelen güven duygusunu kazanmak.

Bu, satışlarınızı artırmayacak ve işinizi hızla artıramayacak mı? Daha sonra, web sitenize gelen ortalama ziyaretçinin, ürününüzü satın almadan önce en az 7 kez sizinle iletişim kurması gerektiğini düşünmeniz gerekir. Onları kendi niş odaklı ezine ile temas halinde tuttuğunuzda, yeni pazarlama promosyonlarınızla tekliflerinizi daha fazla alıcıya gönderiyor olacaksınız.

Bu, anında yeni satışlarla ölçebileceğiniz bir ödeme zammı veriyor. ve her zaman yeni birisi sizin listenize abone olduğunda daha fazla müşteri.

Bu senaryonun güzel bir parçası, aboneliğinizi mümkün olan en fazla insanın eline almak için ücretsiz sunarak onları listenizde hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. niş pazarınız ve daha sonra hedeflenen aboneleriniz tarafından hedeflenen tekliflerinize yönelik hedeflenen riskler sayesinde,

sadece pazarlamacılığı teşvik çabaları ile bağlantı kuramayan ve pazarlarıyla bağlantı kuramayan müşterilerden biraz pazar payı aldınız. Ayrıca, iş ortaklarına yaklaşabilir ve bunları reklamlarınızda ezine satabilirsiniz ve onlardan, çevrimiçi pazarlamanızın bir avantajı olarak niş pazarınızda bulunan abonelerine ezine tanıtmanızı isteyin. Bu, sizin için çevrimiçi hale getirmek için sadece daha fazla paradır ve kendinizi süreçte bir online pazarlama dehası olarak konumlandırdınız.

Peki başlamak için neye ihtiyacınız var? Her zamanki gibi, gerçek deha tarzıyla, hem ışığı açıp hem de nasıl gittiğinize dair kendiniz için tasarlamış olabileceğinizin kapağını kaldırırken vizyonunuzdan önce sisi uzaklaştırarak çıkarmak benim için büyük zevk. İnternette para kazanmak için.

Gerçekten ihtiyacınız olan tek şey bir otomatik cevaplayıcıdır ve içeriğe sahip olduğunuz veya kendiniz oluşturabileceğiniz içeriğe erişimdir. Seçenekleriniz sonsuz ve masraflarınız minimum seviyede. Otomatik yanıtlayıcı aboneliğinizin ardından, rock'a hazırsınız ve içeriği haftalar ya da aylar önce yükleyebilir ve ayrıca bağlantılarınızı tavsiye edilen ürünlere de koyabilirsiniz.

Daha sonra, listenizi büyüttükten sonra abonelerin, size dahil olan ilgili teklifler ve nişanla ilgili pazarlama promosyonlarınızda bu abonelerle sağladığınız ilişkiden kaynaklanan sadık satışlar ve sadık aboneler olmaktan sadece sadık müşterilere gitmekten kaynaklanan ekstra satışların farkına varacaksınız.