डिजिटल विपणन

Niche Marketing'in Altın Kuralları

WIIFM – Benim İçin Neler Var, muhtemelen en önemli kuraldır. Bir web sitesini ziyaret etmenin, bilgiye erişmek ya da bir ürün / hizmet satın alması olup olmadığı, ziyaretçinin her zaman ön planda olan WIIFM'i var mı?

Önce kendi ilgi alanlarınıza bakın. İlgi sahibi olan kişilerde bilgi, ürün veya hizmet oluşturmak çok daha kolaydır. Bu, yeni bir ilgi alanının öğrenilemeyeceği anlamına gelmez.

İlgili alandaki değerli bilgileri sağlayarak belirli bir alanda bir UZMAN olun. WIIFM'i hatırlayın, çünkü web sitesinin ziyaretçisinin yüksek düzeyde bir rahatlık ve güvene sahip olması gerekir. Uzman olma yolunun en iyi yolu, ilgi alanı konusunda tutkulu olmaktır.

Konfor ve güven yaratmak için her zaman vaat edilemez ve gereğinden fazla teslim edilir. Ziyaretçilerin, maddi olmayan herhangi bir şey için sabit kazanılan para ile YER ALMAYACAĞINI hatırlayın. Yüzyıllar boyunca başarılı olan bir yöntem, Özgür Hediye olarak bir değer vermek. Herkes ücretsiz bir şey istiyor.

Mümkün ise, Para İade Garantisi oluşturun. Yine bu, yüksek düzeyde bir rahatlık ve güven yaratır. Garanti ne kadar uzun olursa satış o kadar kolay olur. 90 gün para iade garantisi 30 günden daha iyidir. Para iade garantisinin sadece boş bir vaat değil, taşınabilecek bir şey olduğundan emin olun.

Ürünün bir USP – Benzersiz Satış Önerisi olması gerekir. Size özel olmalı ve diğer ürünlerden ayırt etmek GEREKİR. Aksi takdirde bir Uzmanın algısı mevcut olmayacak ve zamanla ziyaretçiler hızla ilgilerini kaybedecektir.

Nihai amaç ziyaretçilerin e-posta adresini almak olmalıdır. WIIFM ve yukarıda belirtilen diğer tüm kurallarla birleştirilen güçlü bir USP'ye sahip olmak, ziyaretçilere daha istekli olacaktır.

e-posta adresini verin. Bu e-posta adresi, servet yapılabilecek en büyük varlığınız olacak.

Burada ilginç bir hikaye var. Hotmail, dünya çapında ücretsiz e-postaların en büyük listesi olan ücretsiz bir e-posta hesabı sunan bir kişi tarafından oluşturuldu. Bill Gates / Microsoft, Hotmail'i 300 milyon dolarlık bir rapor için satın aldı. Ücretsiz olarak verilen bir şey için fena değil.

Son zamanlarda, bir e-kitap ve Internet Pazarlama'da başarıya ulaşmak için adım adım ilerleyen bir süreci özetleyen bir dizi video dersi ile karşılaştım. O bir iş modeli yaratma, bir "Niche" için arama, potansiyel alıcılardan ödeme toplamak için bir web sitesi kurma.

Bir İnternet Pazarlama bayram oluşturmak için gerekli tüm malzemeler e-kitap / videolar öğretici aracılığıyla kullanılabilir Bir online iş kurmak için gerekli tüm süreci özetleyen, bir yöntemsel, takip edilmesi kolay bir şekilde düzenlenmiştir. Yapabilecekleriniz:

o Fikirler için araştırmalar

o Kendi fikirlerinizi kullanarak fikirlerinizi temel alarak INFO ürünlerini oluşturun

o Kendi web sitenizi oluşturun

o Ödemeyi toplamak için bir Satıcı hesabı oluşturun

Ve çok daha fazlası, çok fazla bahsetmek için çok sayıda

SİZE ÖZGÜRLÜK İSTİYORUM

Ritesh Şah