डिजिटल विपणन

Niche Pazarlama Nedir – Basit Bir Açıklama?

Nişan nedir?

Bir niş, İnternet Pazarlamacıları tarafından sıklıkla kullanılan bir terimdir ve pazarın belirli bir segmenti anlamına gelir. Teorik olarak, bir pazarın belirli segmentlerini araştırır ve bir web sitesi edinirsiniz; Daha sonra onu listenize tanıtın ve ürününüzü onlara pazarlayın. Özetle, web sitenizin tümüyle ilgili.

Bir internet işini yanlış yola nasıl başlatabilirsiniz

Yeni başlayanlar, yeni nişler ya da kullanılmayan nişler aramak için çok zaman harcıyorlar ve sizlere, kullanılmayan nişleri vermeyi amaçlayan birçok çevrimiçi site var. Eğer yeni başlayan biriyseniz, bunu yapmayın. Bu senin zamanın kaybı ve enerjinin israfı. Bir kez daha yerleştikten ve tüm yeni becerilerinizi kullanarak rahat edildikten sonra, boyutlar daha çeşitli nişlerle deneye başlar. Bununla birlikte başlamak için:

ANA 3 PİYASALARLA BAŞLAYIN

Bir internet işinde çalışmaya başladığınızda, evrensel olarak popüler olan 3 pazarın olduğunu ve bu 3 pazarın binlerce, hatta milyonlarca insanı arayıp hazırlamış olduğunu bilmelisiniz. Onlara bilgi almak için.

Gerçekte, tüm online kariyerinizi bu 3 pazarda geçirebilir ve hiçbir zaman dışarıdan girişim yapmak zorunda kalmazsınız ve hala önemli bir çevrimiçi gelir elde edersiniz. Bu 3 niş, iktisadın temel kuralını takip eder ve bu arz ve taleptir. İnsanlar bir şey arıyorlar, sizde var ve onlara satıyorsunuz. İnsanların neyi talep ettiğini bulabilir ve onu temin edebilecek olursanız, sonsuza kadar iş hayatında olacaksınız.

Olması gerekenden daha da zorlaştırmayın, ana 3 pazarlara bağlı kalın ve başarılı olursunuz

Bu 3 ana pazar hangileridir?

Saf ve basittirler:

SAĞLIK
WEALTH
LIFESTYLE

Bir niş, bu pazarlardan birinin bir bölümüdür. Bu pazarların her birinde bazı önerilere bakalım:

WEALTH

· Online ticaret

· Evden çalışma

· Kredi kartları

· İnternet pazarlama

· Kendi işinizi kurma

· İpotekler

· Borç indirimi

· İş fırsatları

· Devlet teşvikleri

· Haciz nasıl satın alınır

Yazarın ana fırsatı İnternet Pazarlama etrafında odaklanır ve tek başına çok milyar dolarlık bir endüstridir.

SAĞLIK

· Sağlıklı Beslenme

· Tıbbi prosedürler

· Enerji artırımı

Baş ağrısı yardımı

· Kilo verme

· Kazanç ağırlığı

· Saç kayıp

· Takviyeler

· Cilt bakımı

· Çocuk sağlığı

· Diyet

· Sigarayı bırakmak

LIFESTYLE

Çoğu insan bugün ve bir çoğu bunu başarmak için başarısız olmasına rağmen sağlıklı bir iş / yaşam dengesi ister. Bu, öncelikli olarak daha uzun çalışma saatlerine, işten işe gidip gelmeye kadar geçen zaman, ofiste asla iş bitirme ve evde devam etme ve dolayısıyla gerçek bir yaşam kalitesine sahip olma. Bu büyük endüstrideki diğer nişler arasında şunlar vardır:

· Akıl, beden ve ruh – şu anda büyük bir boom endüstrisi

· Kişisel gelişim

· Arkadaşlık

· Bilgisayar oyunları

· Nasıl satılır? ev

· Web

· Online eğitim kursları – başka bir milyon dolarlık endüstri. Sürekli büyüyen talebi karşılamak için kendinize bir web sitesi oluşturabilir ve çevrimiçi kurslar satabilirsiniz.

· Alternatif enerji

· Motivasyon

· Kendini geliştirme

· Maneviyat

· Evcil Hayvanlar

· DIY

· İlişki önerisi

· Boşanma

· Stres yönetimi [19659007] Yukarıdaki 3 ana alandan biri size yankılanıyorsa ve bu konuda bilgili iseniz, kolayca online bir işiniz olabilir. Yukarıdaki tüm fikirleri göz önünde bulundurun ve yaratıcı düşünmeye ve her zaman xyz & # 39; ile ilgilenmeye çalışarak düşünmeye başla. Neden ilginizi artırmıyor ve kendi işinizi kurmuyorsunuz?

Pazarlamak için ürünleri nereden bulabilirim?

İşletmeleri tanıtmak için kullanabileceğiniz birkaç alan var ve bunlardan bazıları:

· Komisyon Kavşağı

· Shareasale

· Clickbank

· Clixgalore

· HD Publishing

· Market Health

Öncelikle bir liste oluşturmanız gerektiğinden, ürünlerinizi pazarlamak için hiç kimseye sahip değilsiniz. Birkaç liste için kayıt yaparak başlamak isterseniz. İlgilendiğiniz ürünlerdeki Google ürünleri ve insanların hangi tür ürünleri tanıttığını keşfedin. Piyasada biraz araştırma yaparak neler olduğunu görün.

Özetle, bir niş budur ve sitenizden hoşlanıyorsanız konuyla ilgili geçici web siteniz ne olacağıdır.