डिजिटल विपणन

Online Manner'da Ürün Stratejileri – Online Pazarlama

Çevrimiçi pazarlama, ürünlere küresel bir his ve bakış verildiği en yeni alanlardan biridir. Oldukça geniş bir alan ve bir ürünün çevrimiçi olarak pazarlanması için doğru bir şekilde anlaşılması gereken birçok alt unsuru da içeriyor.

Anlaşılması gereken çevrimiçi pazarlamanın ana unsurları şu anda yaygın olan iş modelleridir. . Öncelikle, farklı işletmeler tarafından toplam dört model kullanılmaktadır.

Birincisi e-ticaret olarak bilinir ve B2B işlemlerini ve B2C işlemlerini içerir. Ticari veya ticari işlemlere yönelik ticari işlemler, bir işyerinin tedarikçi olması ve müşterinin başka bir işletme olmasıyla iş dünyası arasında gerçekleşenlerdir. Bu işlemler doğası gereği çevrimiçi durumda ve artık çevrimiçi hale gelen pek çok işletme nedeniyle çok sayıda yer alıyor.

İkinci iş modeli, yayıncılıktır. Bu kelime yayıncılığı oldukça yanıltıcı bir terimdir ve bu nedenle, bu modelin anlaşılması, विज्ञापन satma faaliyeti ile daha etkili olacaktır.

Üçüncü iş modeli, kurşunlu web sitelerinin kullanımını kapsamaktadır. Süreç, bir web sitesi aracılığıyla yapılan satışların belirlenmesi ile lider tabanlı pazarlamanın çevrimiçi bir versiyonudur.

Dördüncüsü, satıcının ve üreticinin iki ayrı varlık olduğu bağlı kuruluş pazarlama olarak bilinir. Ürünü veya hizmeti yaratan şirket, ürünlerini satan firmalardan elde edilen kardan ortak pay olarak kârlar doğurur.

Online pazarlama, çok sayıda tarafından kullanılan bu dört temel iş modelinin etrafında döner. Çevrimiçi pazarlama işine tamamen giren veya bu pazarlama biçimini üs olarak yapılan temel pazarlama süreci ile birlikte ekleyen şirketler.

Satış gelirleri, çevrimiçi olarak uygulanarak, rakamlarında yeni bir artışa tanıklık ediyor. pazarlama [http://www.rupizmedia.com/]. Bu yöntem, lojistik maliyetinin asgari düzeyde olduğu bir küresel pazar gibi birçok tesis vermiştir. Yapılmakta olan yatırım sadece online süreç ile ilgili ödemeleri kapsamaktadır ve bu nedenle, online pazarlama şirketleri olarak isimlendirilebilecek şirketler, azaltılmış bir yatırımın ve yüksek kâr rakamının meyvelerinde toplanmaktadır.