डिजिटल विपणन

Organik Leads Nasıl Üretilir

Bir günden daha uzun bir süredir iş yapıyorsanız, muhtemelen günlük web sitesinin goon telefon görüşmesi için sizi yabancı olmayacağına dair bir not düşecek. bir ay.

Artık SEO işindeki herkes blog'umu çökerttikten sonra, orada çok sayıda büyük SEO şirketi olduğunu ve bazı projelerle birkaç projede ortaklık kurduğumu anlatayım. Bu aynı zamanda, yüz binlerce insanın dürüst çalışkan işletme sahiplerini ayda binlerce dolardan aldatan SEO şirketleri ile dolu bir endüstri. İşte size, aldığınızdan emin olmak için dikkat etmeniz gereken birkaç şey var.

Her şeyden önce, mevcut müşterilere, size vaat ettikleri şeylere benzer hedeflere ulaştıklarını gösteren kanıtlar sunmalarını sağlayın. Güvenilir bir saygın şirket için bu çok kolay olacak. İkinci olarak, bir gün içinde Roma'nın yapılmadığını söyleyin, bu durumda şirketinizin bir gecede en üst düzey bir Google listesi olmasını bekleyemezsiniz. İşletmenizin itibarını oluşturmak yıllar sürdüğü gibi, ilk sayfa arama sonuçlarını organik olarak elde etmek de yıllar alır. Bir işletme saygın bir firmayı işe alarak bu ilk sayfa arama sonuçlarına ulaşabilir, ancak çoğu durumda bu durum çok pahalı olabilir ve şu andaki iş ortamımızda çoğu küçük işletme sahibi tarafından uygun değildir.

Bir işletme sahibi olarak ne yapmanız gerektiği Sizinle çalışmaya istekli bir firma bulmak ve güçlü organik web tabanlı potansiyel müşteriler oluşturmak için siz ve personelinizi eğitin. Güven bana orada, onlardan birini çalıştırıyorum. Bu, şirketinizin dijital pazarlamanız için güvenilir bir organik ve kalıcı temel oluşturmanın tek yoludur. Şirketinizin Google'ın ilk sayfasında bir şirkete emici bir miktar ödemeyi tercih ederseniz, "BU ZAMAN KAZANACAĞIZ", aklınızda bulundurmanız gerektiğini hatırlamak gerçekten önemlidir. onlara ödeme günler içinde ortadan kalkacaktır. Lütfen şirketin web sitesinin pazarlamasında kendinizi eğitin, bu size uzman bir SEO uzmanı yapmaz, ancak alt satırda daha fazla para tutar ve sizi ve işletmenizin avantajından yararlanan saldırgan markalardan sizi korur.