एसईओ

Outsource SEO önce bilmeniz gereken şeyler

Klasik SEO teknikleri, SEO'nun önceki günlerinde yaygın olarak kullanılanlardır. Arama motorları emekleme evresindeyken, bu klasik SEO teknikleri rakiplerinin arasında daha yüksek sıralarda yer alan pek çok web sitesine yardımcı oldu. Ancak, sürekli değişen sıralama sistemleriyle, hem sayfa içi hem de sayfa dışı yeni SEO teknikleri şimdi tanıtıldı.

Bu yeni SEO tekniklerinin büyük bir kısmının temel olarak bu klasik SEO tekniklerinden kaynaklandığını anlamak son derece önemlidir. SEO şirketleri genellikle bu tekniklerin hiç bir değeri olmadığını varsayarlar; Ancak, tüm modern SEO teknikleri ve stratejilerinin varlığını fark etmeyi başaramadılar. Ancak, aynı zamanda, SEO şirketinizden kaçınmak için söylemeniz gereken çok sayıda klasik SEO tekniği vardır.

SEO'nun önceki günlerinde yaygın olarak kullanılan en önemli SEO tekniklerinden biri, 'anahtar kelime araştırması' idi. ve & # 39; anahtar kelime yerleşimi & # 39; Bu teknikler hala kullanılmaktadır; Ancak, SEO dışarı outsource, şirketlerin yanlış çeşitli yeni SEO teknikleri sürekli tanıtımı nedeniyle, şimdi onları reddeder. Ancak, harika anahtar kelime seçiminin ve akıllı yerleşimin önemi asla ihmal edilemez. SEO dış kaynaklardan önce bilmeniz gereken eski SEO taktiklerini inceleyelim. Bu taktikler her ne pahasına olursa olsun kaçınılmalıdır.

Yinelenen İçerik:

Önceki günlerde, intihal ve kopya içerikten kaçınmak için pek çok teknik ve araç mevcut değildi. Birçok web sitesinin, bir web sitesinin trafiğini, içeriğinin çoğaltılmasıyla ve bir iki gün içinde de çalarak binlerce dolar kazanacağı bildirildi. Yinelenen içeriğin kullanımı artık ciddi bir şekilde cezalandırılıyor ve bu nedenle her zaman önlenmelidir. SEO’yu dış kaynaklardan önce, şirketinizden yinelenen içerikten uzak durmasını söylemelisiniz.

Anahtar Kelime Doldurma:

Diğer bir çok yaygın, ama eski SEO tekniği anahtar kelime doldurma. Bazı SEO şirketleri, makalelerini büyük anahtar kelimelerle doldurur, bu da bir insanın bilgiyi okumasını ve bunlardan bilgi almasını zorlaştırır. Anahtar kelime doldurma veya makul olmayan yüksek anahtar kelime yoğunluğu, geçmişte sonuçlar sağlayan bir sayfa SEO stratejisidir. Daha önceki günlerde, arama motorları çok akıllı olmadığında, yüksek anahtar kelime yoğunluğu, web sayfanızın konusunu bilmelerini kolaylaştırdı; bu nedenle, daha yüksek arama motoru sıralamasında ayrılmaz bir rol oynar. Ancak, kullanıcı deneyimini bozduğuna inanılan bu teknikten kaçınılmalıdır.

Bir Anahtar Kelimeyi Hedeflemek:

Başka bir eski ve eski SEO taktiği, yalnızca birkaç anahtar kelimeyi hedeflemektir. Ayrıca, internet ve web'in ilk günlerinde kısa ve genel anahtar kelimeler hedeflemek daha kolaydı; Bununla birlikte, tüm yeni gelişme ve ilerlemelerle, sadece birkaç anahtar kelimeyi hedeflemek neredeyse imkansız hale gelmiştir. Bunun yerine, uzun kuyruklu anahtar kelimelere odaklanmak size çok daha iyi sonuçlar verir. Bu SEO dış kaynak önce bilmeniz gereken en önemli faktördür.

Gördüğünüz gibi, arama motoru sıralamasında çok yararlı olduğunu kanıtlayan bir sürü SEO stratejisi vardı. Ancak, arama motorlarındaki değişikliklerle & # 39; sıralama sistemleri ve istihbarat, eski SEO stratejileri kaçınmak için tavsiye edilir.