एसईओ

Paralimpik 2018 Google Doodle, PyeongChang'daki kış oyunlarının başlangıcını işaret ediyor

Bugünün Google doodle'ı bugün PyeongChang'da başlayan ve önümüzdeki 10 gün boyunca devam edecek olan 2018 Paralimpiklerinin başlangıcını gösteriyor.

Bu yılki Paralimpik'te 80'den fazla ülke temsil edilecek ve 80'den fazla madalya verilecek. kazanan sporcular için.

Google Doodle bloguna göre, bu yılki Paralimpik oyunlarında yarışan daha fazla kadın daha önceki oyunlardan daha fazla: “Daha önce hiç olmadığı kadar fazla kadın sporcu da dahil olmak üzere 670'den fazla sporcu, yeteneklerini gösterme şansına sahip. Yıllarca süren sıkı çalışma ve eğitimden sonra. ”

“ Paralimpik 2018 ”için bir araştırmaya öncülük eden doodle, Alp disiplini, biatlon, snowboard ve tekerlekli sandalye de dahil olmak üzere bir dizi kış müsabakalarında yarışacak sporcuları vurgulayan hareketli bir imge. curling.

Paralimpik.org'a göre, 100 yıldan uzun bir süre önce başlamış olan Paralimpik yarışmaları, Berlin'de işitme engelli sporculara yönelik ilk spor kulüpleri ile 18 yaşını doldurdu. 88. İkinci Dünya Savaşı'nın ardından engelli sporcular için yarışmalar daha da artmış, savaş sırasında yaralanan gazileri rekabet fırsatı yaratmıştır.

İlk resmi Paralimpik Oyunları, 1960 yılında Roma, İtalya'da 400 sporcu ile gerçekleştirilmiştir. 23 farklı ülkeyi temsil ediyor. İlk Paralimpik Kış Oyunları 16 yıl sonra, Örnsköldsvik, İsveç sporcular için kış müsabakalarına ev sahipliği yaptı. Paralimpik Oyunları şimdi dünyanın en büyük ikinci spor etkinliği olarak sıralanıyor.

Bugünün doodle'ı, Google'ın geçen ayki Olimpiyat yarışmalarında koştuğu 17 Olimpik Kış Oyunu doodle serisini izliyor.


लेखक के बारे में

Amy Gesenhues Üçüncü Kapılı Medya'nın Genel Atama Muhabiri, Arama Motoru Arazi ve Pazarlama Arazi için en son haberleri ve güncellemeleri kapsar. 2009'dan 2012'ye kadar, New York'tan Texas'a bir dizi günlük gazetenin ödüllü sendikalı köşe yazarıydı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile, MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. Amy'nin makalelerini oku.