एसईओ

"Pazarı karşılaştır" için arama yaparak Google aramasını kırabilirsin.

Google'a gidin ve masaüstünde veya mobil sürümünde [compare the marketing] anahtar kelime öbeğini arayın ve Google'ın yalnızca bozulduğunu göreceksiniz. Google’ın sorgunuza cevap veremediğini görmek nadirdir. Ancak, Google'ın sizin için cevabı işleyemediği bir durum söz konusudur.

Yukarıda gördüğünüz gibi, Google aşağıdakileri okuyan bir mesajla yanıt verir: 19659003] Sunucu Hatası

Üzgünüz, ancak isteğiniz işlenirken dahili bir sunucu hatası oluştu. Mühendislerimiz bildirildi ve sorunu çözmek için çalışıyorlar.

Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Google, bugün saat 15: 30'dan bu yana konunun farkındaydı ancak sorunu düzeltmedi. Bu, Google'ın oldukça basit bir sorgulama için bir sonuç döndüremediği 6 saatin üzerindedir.

Google'dan Danny Sullivan Twitter'da “19459008” dedi. Bu bir sunucu hatası – tıpkı söylediği gibi. Sunucu hataları bazen olur. Araştırıyoruz. ”

Umarım yakında çözülecektir ancak Google'ın bu hatayı döndürdüğü bir örneği görmek çok sıra dışıdır. ve bu hata uzun bir süre için.


लेखक के बारे में

Barry Schwartz, Arama Motoru Aracının Haber Editör'ü ve NY tabanlı bir web danışmanlık firması olan RustyBrick'in sahibi. Ayrıca SEM konularında popüler bir arama blogu olan Arama Motoru Yuvarlak Masa programını da çalıştırıyor.