डिजिटल विपणन

Pazarlama Ajansı Seçmek – Profesyonel Yardım Gerekir?

Profesyonel bir pazarlama ajansından yardıma ihtiyacınız var mı? Bu sadece cevaplayabileceğin bir soru. İş hedeflerinize göre nasıl çalıştığınıza dair 30.000 metrelik perspektife sahipsiniz.

Fakat kararınızı tarttığınızda, size birkaç puan vereyim:

İlk olarak, kötü pazarlama hiç pazarlamadan daha kötüdür. . Nedeni, kötü bir izlenimden kaynaklanan zararı düzeltmek için daha fazla zaman ve para gerektirmesidir, çünkü her türden bir ilk izlenim yaratmaktır.

İkincisi, daha önce yaptığınız şeyden daha fazlasını yapmak için yeterli değildir. – Yaptığınız şey विज्ञापन, çağrı, posta ve Sarı Sayfalar gibi geleneksel pazarlamadır. Pazarlama dünyası bu araçların çok ötesine geçti. İnternetin etkileşimli doğası, geleneksel "itme" pazarlamasından ziyade gelen pazarlamaya daha fazla vurgu yaptı. Ve eğer bu terimler tanıdık gelmiyorsa, bu bir profesyonelin gemide yer almasının doğru bir zaman olabileceğinin bir işaretidir.

Sizi karanlıkta tutmayacağız. Gelen pazarlama, onları köşelendirmek ya da ayırmaktan ziyade umutları çekmekle ilgilidir. Push pazarlama, aşina olabileceğiniz birçok araç için ortak bir terimdir: soğuk çağrı, reklam, telefonla pazarlama ve mesajınızı hedef pazarınızın önüne taşımak için kullandığınız diğer yöntemler. Diğer taraftan gelen pazarlama, hedef pazarda yardım ararken sizi kolayca bulmanızı sağlar. Arama motoru optimizasyonu (SEO) gibi araçları içerir; bu, web sitenizin, kullanıcıların sizin ürün veya hizmet türünü aradıklarında kullanabilecekleri en önemli anahtar kelimeleri içerdiğinden emin olmanın bir yoludur. Ancak, hem arama motorlarını hem de yüksek potansiyelli potansiyelleri etkileyecek şekilde yapılmalıdır. Ve SEO, gelen pazarlamada kullanılan birçok araçtan sadece bir tanesidir.

Forrester Research'ten Laura Ramos, Eskiden Kaçınmaktan Nasıl Kaçılacağını Yazarken, "Sadece yeni kampanyalara odaklanmak, akıllı reklamcılığı ve sosyal medyaya yönelmek, yalnızca sorunların üstesinden gelecek. Konvansiyonel pazarlama aktivitelerinde ısının yükselmesi, gereken büyük değişiklikleri gerektirmeyecek ”dedi.

İşinizin gelişmesi için gereken ilgiyi çekmek için yeni bir şey denemeye hazır mısınız?