डिजिटल विपणन

Perakendede Dijital Tabela için Ortak Paketler

Perakendede dijital tabela, dünyanın her yerindeki en büyük talep. Reklam, modunu baskı ortamından interaktif iletişim dünyasına ve görsele dönüştürdü. Çoğumuz için konsept sadece विज्ञापन panoları ve el ilanları olmuştur. İnteraktif ortam televizyon olmuştur. Ancak, dijital modun perakende satışa dahil edilmesiyle, görüntüleme modları ve iletişim ortamı büyük ölçüde değişmektedir.

Medya çalışmaları ve dijital tabela tasarımları oldukça büyük. Ortaya konan mesajların her birine ve iş için formüle edilen içeriğe karşı gerekli olan çok fazla araştırma var. Birisi herhangi bir işletmeyi yönetiyorsa ve işletmeleri için dijital tabela kullanımı ile ileriye bakmayı dört gözle bekliyorsa, bunlar aşağıdaki paketler için hazırdırlar –

1) En temel çözüm, bir medya oynatıcısıdır. reklamın görüntü ve videolarını sisteme yükler. Bu bir USB sürücüsü ile yapılabilir. Yığın depolama aygıtı mesajların göstergesini göstergeye yönlendiren medya yürütücüye takılır.

2) Kullanıcının görüntüyü ve video karmasını sunum üzerinde sunmasına ve ayrıca web'den heyecan verici sunumları yüklemesine olanak tanıyan bazı medya oynatıcıları var. Bu tür oyuncular genellikle internete bağlanır. Standart Ethernet portunu kullanarak internete bağlanırlar. Bu tür bir medya oynatıcısının kullanılması, aslında kullanıcı için oldukça yararlıdır çünkü sunumdaki değişiklik bilgisayardaki türlerdir.

3) Medya oynatıcısının bir kısmı, kullanıcının yukarıdakilerin tümünü yapmasına ve orijinal hesapla bağlantılı cihazların kontrolünü ellerinde bulundurmasına izin verir. Bu şekilde, bu tip medya oynatıcı, videonun çeşitli biçimlerini ve formatlarını tek bir ekran içinde ele alabilir. Yuvarlamak ve kaydırmak mümkündür. Üstelik hava durumu güncellemelerini yüklemek ve görüntü slaytlarını özelleştirmek mümkündür.

Perakendede kullanılan dijital tabelaların çoğunda ekran, görüntülerin yatay olarak görüntülenmesini sağlar. Yan yana, resimler de portre tarzında görüntülenebilir. LCD ekranlar bu konuda en çok aranan özelliklerdir. Bütçe sıkışık değilse HD LCD'ler, AdPod, StagePod, VisPod, dokunmatik ekranlar ve diğerleri için kullanılabilir, yaygın kullanılan yüksek teknoloji dijital tabela bazılarıdır.

Sürekli olarak kullanmak ve bunlardan çeşitli faydaların tadını çıkarmak mümkündür. Sistemler, dışarıda mevcut olan sabit aşınma ve yıpranmalara dayanabilecek ve dayanabilecek şekilde inşa edilmiştir. Tüketici ayarları onlarla belirli bir garanti süresine sahiptir. Perakendeciyi nereden satın alacağınızı seçmeden önce, arka planda bir kontrol çalışması yapmanız gerekir. Uzun zamandır tasarımcı tabelalarında bu işi yapıyorlarsa ve onları yakın arkadaşlardan duymuşsanız, onlardan uygun bir seçim yoktur.