डिजिटल विपणन

Pubs için Dijital Tabela Çözümleri – Düşünülmesi Gerekenler

Pub için bir dijital tabela çözümleri satın almadan önce nelere dikkat etmelisiniz?

Bir İngiltere'ye ait bir dijital tabela çözümünü kullanan güçlü yetenekleri kavramak için birkaç yıl süren ortalama UK pub'ı aldı. . Son yıllarda, donanım ve yazılım fiyatlarındaki düşüş, bunu daha çekici bir fırsat haline getirdi; Bununla birlikte, ortalama tek site operatörünün yanı sıra özellikle de birbirinden bağımsız olarak çalıştırılan ağlarda olduğu gibi Pubco, için bir engel olarak kalan birtakım sorunlar da vardır.

Yani şimdi bir tasarımcıya ihtiyacım var?

Geleneksel dijital tabela sistemleri, sürekli olarak yüksek kaliteli içerik tedarikine dayanıyordu; Son derece profesyonel bir çözüme ihtiyaç duyan herkes yüksek düzeyde bir teknik bilgiye ve / veya tasarım için keskin bir göze ihtiyaç duyar. Yazılım çözümleri, ekranlara sunulan içeriğin dağıtılması, programlanması ve raporlanması için genellikle araçları sağladı, ancak kullanıcının kendi içeriklerini sağlama becerisine ve ayrıca profesyonel bir şekilde ekranda görünmesini sağladı. Elde edilmesi kolay bir şey değil.

Bu, şablon tabanlı dijital tabela çözümlerinin çok daha iyi bir seçenek sunmasıdır; kullanıcı önceden tasarlanmış profesyonel şablonlardan oluşan bir banka seçer ve daha sonra teklifi ya da duyuruyu yansıtmak üzere tasarlar, tasarım becerileri veya teknik bilgi gerektirmez.

Dijital tabela yazılımınız için içerik oluşturmak için bir tasarımcıyı kullanmanın maliyeti, çoğu zaman içeriğin tasarlanma maliyetinin tanıtılan gerçek teklife ağır basması, öğle yemeği zamanı teklifini tanıtmak için bir विज्ञापन oluşturmak için 80 sterlin ile sınırlıdır. sadece anlam ifade etmiyor. Yine, şablon tabanlı sistemler bu sorunu ele alır ve reklam başına maliyet, ilgili abonelik veya lisans ücretlerine bağlı olarak minimum düzeyde olabilir. Baktığımız bir sistem sınırsız ilanlar için haftada sadece £ 19.99; Haftalık 40 reklam yayınlamak için buradaki maliyet, reklam başına 50 p kadar düşük olabilir.

Teknik beceriler

Sık sık kullanılması gereken bir şey varsa, insanlar bunu kullanmayacaklar. Bu, özellikle dijital tabela yazılımları için doğrudur ve araştırmalarımızda, meşgul barınma ev sahiplerinin, her hafta kendi tabelalarını oluşturmaya adamak için çok az zamanları olduğunu, basit bir tıklama ve düzenleme hizmeti sunan bir çözüme ihtiyaçları olduğunu ve içeriğin ekranlarında olduğunu göstermektedir.

En önde gelen tabela sistemleri, yüksek derecede teknik bilgi ve dosya türlerini anlama gerektirir. Ekran düzenlerini düzenlemek, deneyimsiz ve tekrar tekrar bu şablon temeli çözümlerinin avantajlarına geri dönüşü, reklamı bulması, reklamı düzenlemek ve ekranlarınıza göndermesi açısından oldukça zorlayıcı olabilir.

Kurulum

Mevcut AV yapınıza entegrasyon, tüm ekranlarınıza ek kablolar isteyen dijital bir işaretleme sistemini seçerken göz önünde bulundurmanız gereken önemli bir noktadır. Ana ekran nerede olacak? Bardaki herkes onu görebilir mi? Oyuncu mevcut AV ekranlarınıza bağlanabilir mi? Bunlar hangi sistemleri seçeceğiniz konusunda nihai bir karar vermeden önce ciddi olarak düşünülmesi gereken sorulardır.

Lisans Ücretleri ve ek masraflar

Ve son olarak, publar için bir dijital tabela çözümünü seçerken lisans ücretleri ve fiyatlandırma maliyeti anahtar faktördür. yıllık lisans ücreti? Yenilenebilir maliyetler nelerdir? Tasarımcıları kullanabilir miyiz, yoksa içerik yüklemek için yazılım sağlayıcısına ödeme yapmak zorunda mıyız? Bir seferde kaç reklam alabilirim? Bunlar, göz önünde bulundurmanız gereken sorulardan sadece birkaçı. Haftalık veya aylık abonelikle şablon tabanlı bir sistem bulmak, ücretlerinizin önceden belirlenmiş ve yönetilebilir bir fiyatla belirlenmesini sağlamak için en iyi seçeneğe sahip olacaktır.