डिजिटल विपणन

PVC Afişler – Afişiniz Ne Okur?

Bilgisayarda dijital baskı çağında, PVC pankartlar işinizi veya genel olarak विज्ञापन vermek için oldukça benzersiz ve uygun maliyetli bir yol haline geldi. Günümüzde çoğu reklam biçimi oldukça pahalıdır. Artık radyoya veya bir dergiye reklam vermek artık ucuz değildir ve oldukça pahalı olabilir. Modern gün baskının harikalarından, büyük PVC pankartlar için basılı ekran ve dijital sanat ile ekonomik reklam bulabilirsiniz. Bu afişler ucuz ve uygun fiyatlı reklamlar için no-brainer yaparlar.

PVC, hava koşullarından ve diğer elemanlardan çok fazla miktarda suistimal edebilen uzun ömürlü bir malzemedir. PVC de su ve kimyasallara dayanıklı, yatırım yapmaya devam ediyor. Bir PVC burcunda ne kadar para harcayacağınız önemli değil, paranızın karşılığını alacaksınız. Dış mekanda kullanılmasının yanı sıra, iç mekanlarda da PVC pankartlar kullanılabilir. Onları tavandan asabilirsiniz ya da bunları iç duvarlarınıza doğru kıvrabilirsiniz.

Profesyonel olarak yapılmış bir PVC banner'ınız varsa, kolay asılabilmesi için köşelerde çelik delikli halkalara sahip olacaksınız. Ayrıca, PVC tabelalarınızın, afişin kendisinde yırtılmasına ve yırtılmasına yol açan bir kıvrım olmasını isteyeceksiniz. Çoğu pankartta leke bırakmayan ince bir saten cila vardır ve işaret üzerine kolaylıkla dökülecek her şeyi silmenize izin verir.

Yakınında bir tabela şirketiniz yoksa, internetin inanılmaz kapasitesi, bugün sizin için sipariş verebilirsiniz. Bu tür işaretler mesajınızı, işletme isminizi veya mil boyunca gösterilmesini istediğiniz her şeyi sağlar. Bazı PVC pankartlar, çok uzak mesafelerden kaçırılmayacak kadar büyük olabilirler.

PVC afişler parlaktır, çünkü basit mesajlar ve hatta karmaşık mesajlar için kullanılabilirler. Onlar adınızı orada almak ve görülmesi için iyi bir kalite ama güzel fiyatlı bir şekilde göze. Bu pankartlar genellikle solmaya karşı dayanıklı bir malzeme ve kaplama ile de yapılır. Dikkatli olmanız gerekir, ancak bazen yerel belediyelerin, PVC'leri kullanabildiğiniz ve mağazanızın dışında asılı kalabileceğiniz sınırlamalar ve düzenlemeler var. PVC tablonuz kısa ve tatlı bir şeyler söylemelidir. Kendinizi tanıtmak istediğinizde her zaman en iyisidir.