एसईओ

Quora, yeni Tanıtılan Cevaplar reklam birimini tanıttı

Quora, pazarlamacılara kendileri veya başkaları tarafından sitede yayınlanan organik içeriği tanıtmaları için fırsat sunan, Tanıtılan Yanıtlar adlı yeni bir yerel विज्ञापन birimini Salı günü açıkladı. Bir soruyu, bir cevabın bir kısmını ve kullanıcıları tam cevaba götüren bir bağlantıya sahip olan, Tanıtılan Cevaplar reklamı platformdaki diğer birimlerle aynı şekilde hedeflenebilir.

Tüm Quora reklam birimleri taklit edilse de Sitenin görünümü ve “yerel” olarak adlandırılır. Tanıtılan Cevaplar, Quora'nın organik içeriği tanıtan, Twitter'ın Tanıtılan Tweetlerine veya Facebook'un Tanıtılan Yayınlarına benzer ilk reklam biçimidir.

İşte, Tanıtılan Yanıtlar kullanan reklamverenler için reklam oluşturma arayüzü.

Neden önemli?

Lansmanı yayınlayan bir blog gönderisinde, Quora bu reklam biriminin pek çok işletmenin halihazırda organik cevaplar yoluyla ulaştığı erişim alanını genişlettiğini söyledi.

Her ne kadar markalar istedikleri cevabı desteklese de Kendini düşünce liderliğini gösteren cevaplara verir. Quora, reklamverenlerin halihazırda yeni formatta başarı gördüğünü söylüyor. Bu, DuckDuckGo'nun terfi ettiği yanıtların, tanıtılmamış içeriklerinden 200 kat daha fazla görüntülendiğini ve milyonlarca kez görüntülendiğini ekliyor.

“Biçim, paylaşılacak esnek bir tuval sunuyor. Ürününüzün veya hizmetinizin, normal reklam kopyasında izin verilen karakterlerin ötesine geçen ve upvotes, yorumlar ve takipler aracılığıyla katılımı kolaylaştırmaya yardımcı olan ayrıntılı bilgileri ”, diyor Quora'daki ürün yönetimi direktörü Ryan Browne, blog yayınında. “Quora kullanıcıları zaten işletmenizi tartışıyorsa, Tanıtılan Yanıtlar markanızı çevreleyen sohbete katılmanın harika bir yoludur.”

Bilmeniz gereken başka bir şey var

  • Quora, lansmanından beri reklam platformunda sürekli olarak iyileştirmeler yapıyor. 2017.
  • Quora, Twitter ve Pinterest'e rakip olan, 300 milyondan fazla aylık benzersiz ziyaretçiden oluşan bir kitle olduğunu iddia ediyor.
  • Bir yanıtı teşvik etmek için, buradan başlayın.

Bu makale, esasen Marketing Land'de yayınlandı.


लेखक के बारे में

Robin Kurzer kariyerine Connecticut, Milford'da bir günlük gazete muhabiri olarak başladı. Daha sonra, Chicago'daki reklam ve pazarlama dünyasında Tribal DDB ve Razorfish gibi ajanslarda yer aldı ve birçok büyük marka için ödüllü çalışmalar yaptı. Geçtiğimiz yedi yıl boyunca, çeşitli iş sektörlerinde serbest yazar ve iletişim uzmanı olarak çalıştı.