एसईओ

ROI'yi Artırmak İçin En İyi SEO Uygulamaları

>> Sayfa Optimizasyonu Kapalı : Bir web arama aracının (SERP) dizine eklenmiş bir sayfasının web sayfasındaki ölçüsünü ölçmek için kullanılan teknikler ve sistemler – Google dahil , Bing, Yahoo ve diğer web tarayıcıları.

Bir web sayfasının başka bir sayfaya bağlandığı noktada, backlink olarak bilinir. Backlinklerin kalitesi şöyledir:

  • Yüksek Domain Yetkilisi
  • Güvenilir
  • Takip Etme / Takip Etme özellikleri

>> Sayfa Optimizasyonunda : Sayfa İçi SEO, tekil sayfaların belirli bir son hedefle optimize edilmesi eylemidir web tarayıcılarında daha üst sıralarda yer almak ve daha önemli bir hareket elde etmek. Sayfa üstü, bir sayfanın hem akışa hem de HTML kaynak koduna işaret eder.

Sayfada Optimizasyon bir web sitesinin içeriğine ve yapısına odaklanır. Şunları içerir:

>> Meta Başlık

>> Meta Tags

>> Meta Tanım

>> Sayfa Gezinti

SEO'nun En İyi Uygulamaları şunlardır:

  • İçerik

Web sitesinin içeriği benzersiz olmalı ve başka bir yerden kopyalanmamalıdır. İçerik son kullanıcı için güvenilir ve kullanışlı olmalıdır. İçerik SEO'nun önemli bir parçası olduğu için karışıklığı önlemek için uygun ve yararlı bilgiler eklenmelidir. Teknik sözcüklerden / cümlelerden kaçınmak, son kullanıcının web sayfasındaki etkileşimini sağlar.

  • meta-Başlık

Sayfanızın meta başlığı, arama yapanlara ve web arama araçlarına web sayfanızın kısa bir sunumunu verir. SEO bakış açısından, temel anahtar kelime en baştaki diğer alakalı anahtar kelimelerle takip edilmelidir. Meta başlık etiketinde anahtar kelime doldurmadan kaçının ve alakalı anahtar kelimeleri saklayın.

  • meta-Açıklama

Meta açıklaması, kısaca, web sayfasının içeriği hakkında yaklaşık 152 karakterin özetidir. Müşteriye bilgi veren açıklamada önemli ve ilgili noktalar belirtilmelidir.

  • Bağlantılı bağlantılar

EO bakış açısından, iç sayfalama, bir sayfadan bahsederken odaklama anahtar kelimenizi bağlantı metni içinde oluşturmak için en iyi uygulamadır. Önemli sayfaları bağlamak, iyi bir otorite elde etmenize yardımcı olur. Sayfanın en iyi duruma getirilmesi sayfanın otoritesini azaltır.

  • Başlıklar

HTML’deki başlık etiketlerini temsil eder.

etiketi, ana başlık etiketini ifade eder.

benzersiz olmalı ve her sayfada tam olarak olması gerekir. En az bir hedeflenmiş anahtar kelime içermelidir.

  • Tekdüzen Kaynak Konum Belirleyicisi (URL)

Web sitesi için yeni bir URL oluştururken, önemli anahtar kelimeleri içerdiğini görün. Ayrıca, URL'yi kısa ve basit bir şekilde saklayın.

Yukarıda açıklanan unsurlar web sitesini optimize ederken çok önemlidir. Yukarıdaki noktaları göz önünde bulundurarak, şirketiniz için beklediğiniz YG'den uzak değilsiniz.