एसईओ

Scott Brinker ile canlı web semineri: 5,000+ martech araçları – nereden başlıyorsunuz?

Martech manzara grafiğini 5.000'den fazla logo ile gördünüz. Pazarlama otomasyonunda, veri sıkışmalarında ve çok kanallı kampanya analizlerinde ustalaşıyorsunuz. Bir CDP, DMP ve iPaaS arasındaki farkı biliyorsunuz.

Ancak lastik yola çıktı: Martpartı nasıl kullanacağınıza ve pazarlama operasyonlarınızı bir sonraki seviyeye nasıl çıkaracağınıza uzun ve sıkı bir bakış atmanın zamanı geldi.

Nereden başlıyorsunuz?

Scott Brinker ve Anand Thaker'ın martech manzaralarındaki eğilimleri ve pazarlama çabalarınızı nasıl etkileyebileceğini tartışmak için bize katılın. Öğrenecekleriniz:

  • Hangi sıcak pazarlama teknolojileri, ilk uygulayıcılar için ana akım için hazırdır?
  • Martech manzarasında konsolidasyon var mıdır – eğer öyleyse, bu sizi nasıl etkileyecek?
  • Nelerdir? Pazarlama teknolojisinde inanılmaz bir değişim oranını yönetmenin en iyi yolları
  • Güven oluşturmak ve pazarlama sanatını ölçeklemek için yığınınızı kullanmanın bazı yolları nelerdir?

Koltuğunuzu bugün için tasarlayın “5.000+ Martech Tools: Nelerdir? Dijital Pazarlama Deposu tarafından üretilen ve MarTech Conference® tarafından desteklenen bir pazarlamacı mı?


Bu makalede dile getirilen görüşler, konuk yazarın ve Arama Motoru Arazi’inin değil. Personel yazarları burada listelenmiştir.


लेखक के बारे में

Arama Motoru Arazi, arama motoru sektöründeki haberleri, ayrıca SEO, PPC ve arama motoru pazarlamacılığı ipuçlarını, taktikleri ve stratejileri kapsayan bir günlük yayın ve bilgilendirme sitesidir. Özel içerik özellikleri, site duyuruları, SMX etkinliklerimizle ilgili duyurular ve ara sıra sponsorluk mesajları Arama Motoru Arazi tarafından yayınlanır.