एसईओ

SEO & # 39; nin Sınırlandırılmasına Meydan Okuma

Bazı SEO uygulayıcıları bugün SEO'yu iç ve teknik süreçler açısından hiçbir değişiklik göstermeyen unmoving endüstrisi olarak düşünmektedir. Ayrıca, üç yıl önce mevcut olan bazı SEO tekniklerinin hala optimizasyona yardımcı olup olmadıklarına bakılmaksızın hala kullanımda olduğunu söylüyorlar. Bazı durumlarda, halen var olan modası geçmiş teknikler artık profesyonel Beyaz Şapkaların hor gördüğü Siyah Şapka teknikleri olarak biliniyor.

Web'deki uzman yazarlar, blog yazarları ve analistler, gelen yıla hakim olmaya devam edecek olan en yeni SEO yöntemleri hakkındaki ilk tahminlerini dile getirdiler. Bu yöntemler 2010'dan bu yana zirvede olmuştur. Ancak, insanlar bu tahminleri, bu endüstriden beri kullandığımız aynı tahmin ve tekniklerden başka bir şey olarak görmüyorlar ve SEO'nun yöntem geliştirme konusunda bir geleceği olmadığı sonucuna varmışlardır.

Öte yandan, büyük bir uzman akınına göre; Pazarda hayatta kalmak için SEO'nun en güçlü gücü. PPC ve MLM gibi bazı endüstriler, içsel süreçlerini nişlerini genişletmek için geliştirdiklerini, yöntemlerinin insanlardan olumsuz popülerlik kazandıkları noktaya kadar büyümeyi durdurdu. Daha sonra piramit dolandırıcılığı olarak adlandırılan piramit şemaları, pazarda her yerde filizlenmiş ve daha sonra büyük bir pazarlama ağı iş çöküşüne yol açmıştır. Öte yandan SEO farklı bir rota çizdi ve uygulayıcıları nedeniyle iyileşti. yenilikler için aralıksız arama.

SEO'nun büyümesini körüklemek, mobil telefon, sosyal medya siteleri ve Web ile ilgili diğer endüstriler gibi teknolojiye dayalı işletmelerin, SEO'nun daha önceki yöntemlerinde büyük bir rol oynadıkları için kesintisiz bir şekilde iyileştirilmesidir. Bundan bahsetmişken, SEO'nun internet ve İnternet merkezli bir iş olarak nasıl hareket ettiğini, Internet'te olumlu bir şekilde gerçekleşen şeyin sektörün yararına olacağını açıkça göstermektedir. Dahası, endüstrilere bağımlı ve Web'e bağımlı hale geldikçe, şirketler, arama motorlarında, sıralamalar için rekabet ettikçe rekabet artar. Bu, endüstriler Web'e bağlı olduğu sürece ve pahalı geleneksel reklamcılığa alternatif olarak arama motorlarına olan inançlarını koyduğu sürece, SEO endüstrisinin hiçbir zaman düzelemeyeceği fikrini sağlamlaştırmaktadır.

SEO endüstrisinin içinde bağımsız ve büyük ölçekli SEO şirketleri kendi SEO satıcıları ve son müşterileri ile birlikte hakimiyet için de geçerlidir. Sağlıklı SEO pazarı büyümeye devam ediyor ve SEO Reselling, SEO web tasarımcıları, SEO yazarları gibi yüzlerce yeni alt sektörün doğmasına yol açıyor. Sürekli gelişen White Label SEO, SEO Bayi Paketleri ve Private Label SEO'nun ön plana çıkmasına bile yol açıyor.

Bu ışıkta, SEO'nun ölümünü tahmin eden tüm uzmanlar artık uzak diyarda uyuyor ve bazıları kendinden enfekte infamydan kaçınmak için sahte bir alan adı altında gizleniyorlar. Üstelik, endüstrinin MLM yapımcısı ve doğrudan satış yapan iş dünyasını hor görmesi, SEO'ya saygı gösterdi ve hatta bu sektörde yadsınamaz bir başarı gösterdi.

Ve bu tahminlere asla inanmayan alçakgönüllü bir habercisi olarak, World Wide Web'in varolduğu sürece, SEO'nun egemenliğini büyük ölçüde ilan ediyorum.