एसईओ

SEO aracılığıyla arama hakim

Web sitenizin sıralamasını arama motoru optimizasyonu (SEO) aracılığıyla nasıl geliştireceğiniz konusunda birçok makale yazılmıştır. Evet, bu makaleler doğru. Web sitenizin ilk sayfalarda nasıl sıralanacağıyla ilgili birkaç konu sunar. Bu teknikleri uyguladın mı? Söylediklerine göre, "Bu iki tangoyu alır", arama motoru optimizasyonunda sitenizin en iyi sonuçlara ulaşması için tekniklerin bir birleşimini gerektirir.

Google'ın Yahoo ile farklı bir uygulaması vardır. Sitenizi Google’da nasıl sıralayacağınıza dair tekniklerinize odaklanmanız, Yahoo’da aynı sıralamada olduğunuzdan emin olmaz. Hiç şüphe yok ki, bunlar endüstride iki dev mogul. Sitenizi farklı arama motorlarında sıralamak için bazı SEO tekniklerinin bir araya getirilmesi gerekir.

Web sitenizi en üste yerleştirmek ve en üstte sürdürmek çok sıkı çalışmaya ihtiyaç duyar. Bunun hakkında büyük bir anlaşma yok, sıralama statik değil. SEO tekniğinizle bir arama motorunda zirveye çıkma şansına sahip olduğunuzda, buna odaklanmayın. Başka bir arama motorunda aynı sıralamayı almak için tekniğinizi geliştirin. Kullanıcılar esnek ve tek bir arama motoruna odaklanmak istemiyor. Web siteniz en üstte ise, bunu bırakmayın. Web sitenizin sıralaması ne kadar yüksek olursa, daha fazla iş ve baskı uygulamanız gerekir.

Makale gönderimi ile birlikte gönderilen makale gönderimi sitenize bir şaşkınlık verebilir. Google'ı düşünelim. Web sitenizdeki geri dönüşler, web sitelerinin daha üstteki sayfalara ulaşma şansını artırır. Geri dönüşler çeşitli süreçleri içerir: makale gönderimi, imzanız ile forum gönderme, yorum gönderme vb. Tekniklerin bir kombinasyonu, tek bir uygulamadan daha iyi bir sonuç verecektir.