एसईओ

SEO Copywriters – Iniş Yüksek Ödeme SEO Yazma Gigs için 2 İpucu

SEO metin yazarlığı, özellikle de şu anda serbest yazılarda kazançlı bir nişandır. Ancak, çoğu bu mesleğin alt ucuna giriyor, yani, 3 dolarlık SEO makalesi yazma konserleri. İyi bir SEO metin yazarıysanız, bunun için ayarlamanıza gerek yoktur.

Bu, yeni başlayan SEO yazmacılar için tavsiye – ve yüksek ödeme yapan SEO yazma konserlerini bulmakta zorluk çeken daha deneyimli kişiler için. Yüksek ödeme yapan müşterilere iniş yapmak için bu iki anahtar, SEO yazma işleri için pazarlama yaparken daima ön planda olmalıdır.

SEO Metin Yazarı Tip No 1: Kendi Müşterilerinizi Bulun. Bu, SEO metin yazarlarının kazançlı atamalar için en kolay yollarından biridir. Birçok serbest yazar SEO yazma işine bakmaya başladıklarında, Craigslist ve GetaFreelancer gibi sitelerde reklamlara yanıt vererek işe başlarlar. Bu normal, çünkü orada tonlarca iş var. Ancak, çoğu çok düşük ödeme yapıyor ve rekabet yoğun bir şekilde şiddetli.

Bir ödevi teslim ettiğiniz zaman, ödevi teslim almanız için gereken süreyi katlıyorsanız, o zaman tamamlayın, kelimenin tam anlamıyla bir saatte pennies yapıyorsunuz demektir. Hayır teşekkürler.

Doğrudan firmalara pazarladığınızda, iki farklı avantajınız var: (i) daha az rekabet var; ve (ii) istemcinin kalibresine karar verirsiniz, bu da yüksek ödeme yapan SEO yazma istemcilerine iniş yapmak için ikinci anahtara götürür. . .

SEO Metin Yazarı Tip No 2: Hedef Kitle Müşteriler. Düşük ücretli iş kartı sitelerinde yer alan reklamverenlerin çoğu kaliteye değil nicele bakıyor. Burada, günde 10, 15 veya 20 makaleyi 3/3 dolara çevirmek isteyen SEO yazarları arıyorlar. En hızlı SEO yazarı bile bir günde bu çok kaliteli makaleleri çıkaramaz.

Neden Lucrative Müşteriler Profesyonel SEO Copywriters için daha fazla ödeme yapmaya istekli

SEO metin yazarları, kazançlı müşterileri hedeflemelidir – örneğin, marka ve imajlarını önemseyen müşteriler. Kalite, bu işletmelerin umursadığı şeydir. Profesyonel SEO विज्ञापन yazarlarından kaliteli SEO içeriği isteyen bu kazançlı müşterilerden kimler var? Reklam ajansları, internet pazarlama firmaları ve üst düzey web tasarım firmaları, bir kaç isim.

Gördüğünüz gibi, bir şirketin SEO pazarlama çabaları ve ile yardıma ihtiyacı olduğunu fark edecek kadar ileriye dönük düşünürlerse bir reklam ajansı, bir internet pazarlama firması veya bir web tasarım firması görevlendirirler. Onlar zaten para kazanmak için para harcamanız gereken kavramı kavradılar . Ve profesyonel bir SEO yazmanın temelini atmayacaklar.

Doldurulmuş, berbat bir SEO makalesini onlara yöneltmeyi deneyin. Uçmayacak çünkü istedikleri şey değil. SEO pazarlama çalışmalarında kalite istiyorlar. Ve bunu başarmak için profesyonel SEO reklam yazarlarını işe almaları gerektiğini fark ettiler.

Yetenekli SEO reklam yazarları için çok iş var – nasıl bulacağınızı biliyorsanız.