एसईओ

SEO: Gelen Bağlantının Gücü

Bağlantı oluşturma, herhangi bir Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) stratejisinin zor bir parçası olabilir. Hatta sitenize bağlantı verenlerin listesini tutmaya çalışmak daha da zor olabilir.

Arama motorlarının bunu çevrimiçi iş izlemek için biraz daha kolaylaştırdığını biliyor muydunuz? Her bir arama motorunun prosedürü biraz farklı olsa da, web sitenize girdiğiniz en başarılı gelen bağlantılardan birçoğunu öğrenebilirsiniz.

Bu makalenin amacı için Google arama motorunu kullanacağım. Gelen linkleri kontrol etmek için web sitelerimden birini kullanacağım http://www.highpowersites.com . Arama motorunun arama penceresindeki kelime bağlantısını ve ardından web sitesinin adını yazarak başlıyorum. Sonunda bu gibi görünüyor: link: http://www.highpowersites.com web siteniz için link gibi görünecekti: http://www.yoursitename.com [19659002] Bu aramada, internette 10.000'den fazla gelen bağlantı vardı. Bu, sitenin iyi çalıştığını ve bağlantıyı içeren sitelerin en yüksek sıralama olduğunu görmeme yardımcı oluyor. Diğer arama motorlarını ziyaret ederseniz, genellikle 'Gelişmiş Arama Seçenekleri' olarak adlandırılan bir bölümü ziyaret ederek site sıralamalarına ilişkin bilgilere nasıl erişeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Gelen bağlantılardaki bağlantılar minimize edilmemeli ve ücretsiz makale dizini kullanımı Sitenizdeki kelimelerin gelen bağlantılar üzerinden yayılmasına yardımcı olun.Genel stratejilerin geliştirilmesinde uzman makalelerden oluşan bir seçim çok faydalıdır.

Kesinlikle dikkate alınması gereken çeşitli SEO stratejileri vardır, ancak gelen bağlantılar çok sayıda gösterim sağlayabilir ve Potansiyel müşterilerle dönüşüm oranını önemli ölçüde artırabilen daha fazla site ziyareti.

Web sitenize çok sayıda bağlantı, arama motorları tarafından geliştirilmiş güvenin ölçülmesi için bir araç olarak görülüyor. site rankings.

Önemli miktarda gelen bağlantılarınız olduğunda, arama motoru örümceklerinin sitenizde daha sık taranması anlamına gelir ve bu da yeni ve değerli bilgiler kazanır. Bu, genel site sıralamanıza yardımcı olabilir.

Bir web sitesi sahibi, ücretsiz makale dizinlerinin ötesinde, web sitelerine bir bağlantı eklemek için bağlı web sitelerini talep edebilir. Bu yaygın olmayan bir uygulama değildir ve web siteniz için daha fazla görünürlük sağlar.

Bir forum veya blog kullanımı da web siteniz için olumlu gelen bağlantılar sağlayabilir. Bu, okuyucunun yararına olabilecek bilgileri yayınladıktan sonra web sitenizin bir bölümü ile bağlantı kurarak ya da yalnızca forum gönderilerinizdeki imza kutusuna bir link yerleştirerek bilgi gönderebilir.