एसईओ

SEO Hakkında endişelenmeden Web Trafik alın?

Herkes size SEO'nun (Arama motoru optimizasyonu) cevabı olduğunu ve bundan tonlarca ücretsiz trafik alabileceğinizi söyleyecektir. Ancak büyük soru, sadece kaç kişi SEO'yu kendi siteleri için başardı? Aslında çok, çok az.

Gerçek şu ki SEO oldukça karmaşık ve sizin için çalışacağına dair bir garanti yok. Demek istediğim, dünyanın her yerindeki milyonlarca başka siteyle yarıştığınız bir arama motorunda yüz yüze kalsın. Siteniz ilk 10'un altında bir yerde görünüyorsa, Google gibi önde gelen arama motorlarından kaynaklanan önemli bir trafik elde etmeniz çok nadirdir. Yine de birçok web yöneticisi, en iyi 10 sıralamayı almak için SEO kullanmaktadır. Bunun gerçekleşmesi ihtimali nedir? Gerçekten mi !!?

Neden diğer sitelerden doğrudan web hitleri alacak trafik oluşturmak için basit bir teknik kullanmayın ve siz de Google sıralamasında ilk 10'da olmamaya dayanırken en etkili SEO tekniklerini kullanıyor olacaksınız işinizi yapmak veya kesmek için popüler bir anahtar kelime öbeği için.

Aslında siteniz için oluşturduğunuz ve sitenizi tanıttığınız daha fazla makale, arama motorlarından, daha önce hiç düşünmediğiniz anahtar kelimeler ve anahtar kelime öbekleri yoluyla alacağınız trafiktir ( benim kendi deneyimim).

Bu nedenle, SEO'ya odaklanmak yerine, hemen sizin için ÜCRETSİZ çok sayıda trafik üretmek için doğru makaleye odaklanmamalısınız?