एसईओ

SEO Hizmetlerini Neden Seçmelisiniz?

Pazarlama stratejinizde SEO hizmetlerini uygulamak, aşağıdaki beş nedenden dolayı çok akıllıca bir şeydir:

* Riskin Yokluğu – genellikle ücretli विज्ञापन, tıklama sahtekarlık risklerine ve rakiplerin adil olmayan tekniklerine tabidir. Bu teknikler, reklamlarınızı sitenize kayda değer bir kâr olmadan yüzlerce kez tıklayacak olan yazılımların kullanımı olacaktır, ancak her bir tıklama için ödeme yapacaksınız). Google AdWords gibi performansa göre ödeme programları bu zararlı davranışa karşı gelişmiş korumaya sahiptir, ancak risk asla ortadan kaldırılmayacaktır. Ancak, spam yapma gibi bariz hatalar yapmadıkça SEO herhangi bir potansiyel risk barındırmamaktadır.

* Güvenilirlik – ücretli arama motoru yerleşimi veya banner reklamlar, pazarlama bütçesinin tükendiği ana kadar geçerlidir. Bu andan sonra site listeden kayboluyor ve geri dönen müşteriler sizi tekrar bulamayacaklar (yeni ziyaretçiler de olmayacak). SEO hizmetleri, organik arama motoru listelerinden elde ettiğiniz sonuçların artacağından, reklam bütçesini aşamalı olarak en aza indirebilmeniz için bu işlemin tamponlanmasına yardımcı olacaktır. Bunun bir başka avantajı da tüketicilerin, arama motoru sonuçlarından yüksek bir şekilde arama motoru sonuçlarında yüksek bir siteden satın almayı tercih etmeleridir.

* Marka Bilinirliği – arama motoru arasında yüksek bir sıraya sahip olan bir web sitesi Listeleme, daha fazla kişinin şirketin adını göreceğini ve hala tek bir satın alma işlemi yapmamış olmasına rağmen, şirkete ve ürünlere daha fazla aşina geleceği anlamına gelir. Yakın zamanda yapılan bir anket, tüketicilerin, normal banner reklamlarında görülenlerle karşılaştırıldığında, arama motoru listelerinde yüksek (en üst üç) sırada yer alan işletmeleri iki kat daha fazla tanıdığını göstermektedir.

* Hedeflenmiş Trafik – SEO hizmetleri Müşterileri kapı adınıza kadar ödeyecek. Bahsettiğimiz bu müşteriler, web sitenizin anahtar kelimelerini veya kelime öbeklerini arama motorlarına girdiler ve sonuçlar işinizi gösterdi. SEO hizmetleri, sitenizi bulduklarında davranışlarını analiz ederek düzenli ziyaretçileri gerçek alıcılara dönüştürmenize yardımcı olacaktır. Web sitenizin içeriğini kullanarak, bu ziyaretçileri mümkün olan en etkili ve verimli şekilde alıcılara nasıl dönüştürebileceğinizi öğreneceksiniz.

* Karşılanabilirlik – banner reklamlarını maliyetler açısından SEO hizmetleriyle karşılaştırarak, ödeyeceğiniz parayla Bu hizmetler, banner reklamları için ödedikleri 15.000 ABD doları gibi tuhaf tutarlara ulaşmayacak.

Şimdi size her ne pahasına olursa olsun kaçınılması gereken küçük bir teknikler listesi sunacağız:

* Anahtar kelime doldurma

* Otomatik olarak oluşturulan kapı sayfaları

* İyi bilinen web sitelerinin yanlış yazılması

* Gizli metin veya gizli bağlantılar

* Gizleme ve yanlış yönlendirmeler

* Birden çok sayfada çoğaltılan içerik

* Aldatmaya çalışan diğer yöntemler Arama motorları

Sonuçta, işinizi popüler hale getirmek istiyorsanız, internet üzerinden popülerlik kazanmak çok önemlidir çünkü daha fazla ziyaretçi çekecek ve kartlarınızı doğru şekilde oynadığınızda bu ziyaretçiler İlk kez alıcılara ve biraz şansla müşterilere dönüşeceğim.