एसईओ

SEO ile Web Sitesi Trafik Nasıl Boost

İnternet sitenizin arama motoru konumlarının en üstünde listelenmesini istiyorsanız, SEO önemlidir. Sayfalarınızı yalnızca istemci için değil, aynı zamanda arama sitesi örümcekleri ve tarayıcıları için tasarlamanız ve yazmanız gerekir. Zor olmak zorunda değildir ve saçlarınızı hayal kırıklığına uğratmanıza gerek yoktur. Sayfalarınızı yazmaya başlamak için yol gösterici bazı noktaları takip ederek, İnternet sitenizle başarı elde edersiniz.

Bir alanın planlanması sırasında insanların çoğunun yaptığı ilk hatalardan biri, tüm internet sitesini dikkate almalarıdır. Tüm siteye odaklanmayın. Bunun yerine, yalnızca açılış sayfanızı göz önünde bulundurarak oluşturun. Tasarımın hatırlatıcısı daha sonra gelecek. Ardından, anahtar sözcük listelerinizi anahtar sözcüklere azaltın. Yakın hedefli ifadeleri doğrulayın.

İnternet sitenizin arama web sitelerinde avlanması, halkın yalnızca anahtar kelimeler değil, genel ifadeleri arayacağını unutmayın. Kullandığınız ifadeyi seçtikten sonra, bir arama web sitesine koyun ve neyin geldiğini görün. Bu, rekabeti test etmenin ve anahtar kelimelerinizin nasıl çalıştığına gerçek bir bakış atmanın doğru bir yoludur.

Çok popüler olmayan bir anahtar kelimeyi hedeflemek, niş pazarlardaki anahtar kelimelere işaret edebilir. Falcılar Net toplumda niş pazarlardan inşa edilmiştir. Daha sonra meta etiketlerinize bakmak isteyeceksiniz. Etiketler, İnternet sayfasındaki ürününüze ait farklı kelimeleri listeleyen html kodudur. Arama siteleri, genellikle motoru ve ziyaretçiyi sitenin ne hakkında olduğunu anlatan ayrıntılı etiketler arar. Etiket yoksa, dizinlerin önbelleğe alınmış bir sayfasında olduğu gibi, bilgi aramak için alternatif rotalar kullanır. Anahtar kelimenizi ayarlarken iki kez ekleyin ve onu tıklanabilir bir başlık etiketi haline getirin. Sayfanız için bilgilerinizi anahtar kelimelerle tanımlamanız gerekir.

Taslak halinde yaratıcı olun. Web sitelerini bir noktaya kadar esneklik gibi arayın. Anahtar kelimeleri aşırı kullanmayın, çünkü belirli motorlarla sizi incitecek, internet siteniz cezalandırılacak ve arama motoru pozisyonlarına düşecektir.

Bir başlık etiketi kullandığınızdan emin olun. Bazı arama web siteleri, web sitenizin değerini değerlendirmek için bu etiketleri yoğun bir şekilde kullanır. Sayfanızı yazarken, ana anahtar ifadenizi veya kelime öbeklerini doğrudan sopayı kullanın. İlk paragrafta iyi bir eklenme olurdu. Ayrıca, anahtar kelime hedefli ifadenizi de içerecek şekilde, İnternet sitenizle ilgili diğer her türlü bilgi de sağlanır. Bunu yapman gerekeceğini düşünmeyin. İnternet sitenizi not etmeleri için başkalarını almanız ve SERP'den (arama motoru sonuçları sayfası) ona tıklamanız gerekecektir.

Anahtar kelime öbeği veya kelime öbeklerinizi sayfada bulunan herhangi bir metinde kullanmaya devam edin. Örneğin, web sitenizde bir blog kurduysanız, Meta etiketinizdeki anahtar kelimeyi web bloguyla ilgili olarak kullanın. İnternet sayfanızı arama web sitelerine göndermeniz gerekir. Bazen motorlar örümcekler ve tarayıcılar ile bir site almazlar. Gerçekte, internet sitenizi yeni Meta etiketler ve odaklanmış ifadeler ve alt anahtar kelimelerle yenilemeniz gerekebilir. Bunu yapmak için acele etmeyin. Öncelikle, arama web sitelerinin sayfanızı alıp almadığını öğrenin. Genellikle iki üç hafta, bunun gerçekleşip gerçekleşmediğini belirlemek için yeterli olur. Yetenekleriniz hakkında zaman alacak ve güveninizi geliştirecek.

SEO ile ilgili en iyi şey sonuçların sürmesi. Diğer pek çok pazarlama yöntemi, anlık ama hızlı sonuç veren sonuçlara sahiptir. Ama SEO değil. Sonuçlar hemen gerçekleşmeyebilir, ancak bunları aldıktan sonra yıllarca ve yıllar boyunca size, web sitenize ve işinize fayda sağlayacaklardır. Sabırlı olun ve iyi kalitede zaman ayırın ve hayat boyu ücretsiz विज्ञापन almaya başlayabilirsiniz!