एसईओ

SEO İpuçları – Etiketler Önemli

Bir yazı yazarken veya bir ürün listelerken, çoğu kişi bir başlık eklemeyi asla unutmaz. Bazen insanlar ilgili bir unvanı düşünürler ve iyi bir açıklama, mesajınızı veya ürününüzü almanız için gereken her şeydir. Yanlış! Teknoloji ve iş dünyasında iş yapmak geçen yıl bile çok değişti. Bir zamanlar bir hobinin nihayetinde yarı zamanlı ya da tam zamanlı bir iş fırsatı oldu. Çevrimiçi pazarın daha rekabetçi olmasının nedeni budur. Daha fazla kişi alışveriş yapıyor ve çevrimiçi çalışıyor. Bu yüzden web sitenizin, arama motoru olabildiğince optimize edilmiş olduğundan emin olmanız önemlidir. Arama motorlarında web sitenizi, postanızı ve ürününüzü almak için gerekli olan etiketler, insanların sizi nasıl çevrimiçi bulacağıdır. Mümkün olduğunca çok etiket kullanmanın avantajlarını unutmayın. Doğru etiketleri kullandığınızdan emin olun.

Birçok insanın etiketlerin ne olduğunu veya bunları nasıl kullanacaklarını bilmediği bir zaman vardı. Artık daha fazla insan ne olduğunu öğreniyor. Çoğu zaman bir ürün listeleme veya sosyal medyaya gönderme yaparken bir etiket bölümü olacaktır. Bazı insanlar bunu fark etmez veya görmezden gelmeyi seçer. Bunu görmezden gelme! Etiketler, arama motorlarında kullanılan anahtar kelimeler veya kelime öbekleri gibidir. İnsanların internette neler bulduğu budur.

Konuyla ilgili mi? Bu, ürününüz veya yayınınız için bir etiket seçerken sormanız gereken sorulardan biri. El yapımı eşarplar satıyorsanız veya eşarp yapmakla ilgili bir makale gönderiyorsanız, bu konuyla veya ürünle ilgilenen kişilerin öğenizi bulmasını sağlayın. Gönderinizi açıklayan etiketleri kullanmanız gerekecektir. Eşarplar nasıl yapılır bir fuların nasıl yapıldığını açıklayan bir yazı için kullanılacak iyi bir etikettir. Kadınlar için eşarp satın al sattığınız kadın için bir eşarp kullanmak için iyi bir etiket. Bu etiketler gönderilmekte olanlarla ilgilidir. Doğru kişileri web sitenize yönlendirmek, satış olasılığını artırmaya yardımcı olur.

Bir arama terimi veya anahtar kelimesi mi ? Bu, öğeniz için bir etiket yayınlarken sormanız gereken başka bir sorudur. Etiketlerle विज्ञापन öğesi alabilirsiniz, ancak hiç kimse bu ifadeyi aramazsa, web sitenize doğru kişileri alamazsınız. Etiketinizdeki güzel, harika, muhteşem veya bu tür kelimeler gibi açıklayıcı kelimeler kullanmaktan kaçınmak istersiniz. Her ne olursa olsun, bunları ürününüzü tanımlamak için kullanın, ancak büyük olasılıkla bunlar, insanların ürün veya bilgi ararken kullandığı kelimeler değildir.

Açıklamanızda, etiket olarak da kullanılabilen anahtar kelimeleri kullanabilirsiniz. Bazen, etiket olarak kullanmak üzere alakalı anahtar kelimeler ve kelime öbekleri bulmanıza dikkat etmek için bir anahtar kelime aracını kontrol etmeniz gerekebilir. Bu araçlar, diğer kullanıcılar kadar popüler olmayan alakalı arama terimlerini bulmanıza yardımcı olabilir. Bu daha az rekabet anlamına gelir. Ayrıca, bu etiketlerin kullanıcıları web sitenize almaya devam ettiği anlamına da gelir. Etiketlerin alakalı, gerçek arama terimleri ve doğru anahtar kelimeler olduğundan emin olun. Bu ipuçlarını bilmek işinizi daha da verimli hale getirmenize yardımcı olacaktır.