एसईओ

SEO İş Geliştirme için Önemlidir

SEO nedir?

Wikipedia.org (SEO) SEO'yu " Arama motoru optimizasyonu ( एसईओ ) arama motorlarından bir web sitesine yönelik trafik ve trafik kalitesini iyileştirme işlemidir. Hedefli anahtar kelimeler için "doğal" ("organik" veya "algoritmik") arama sonuçları Genellikle, bir site daha önce Arama Motoru Sonuçları Sayfalarında (SERPS) veya daha yüksek "sıralamada" sunulur, daha fazla kullanıcı bu siteyi ziyaret eder. SEO ayrıca görüntülü arama, yerel arama ve sektöre özgü arama motorları dahil olmak üzere farklı arama türlerini de hedefleyebilir. "

Bu neden benim işim için önemli?

SEO, İnternet'teki görünürlüğünüzü büyük ölçüde artırıyor. Google, İnternet'te istediğinizi aramak için tartışmasız 1. kaynaktır. Aslında, web aramalarının% 80’i Google’dan kaynaklanmaktadır. İyileştirilmemiş bir web sitesinin, optimize edilmemiş bir web sitesinden yüz binlerce daha fazla hit alabileceğini düşünün. Şimdi, bu Google aramalarına bir çift göz küresi ekleyin ve sitenizdeki her "isabet" in potansiyel bir satış olduğunu görebilirsiniz. Web sitesinden doğrudan satın almazlarsa, telefonu alır ve işletmenizi ararlar.

Ayrıca, SEO bir işletmenin sahip olduğu en az kullanılan araçlardan biridir. SEO doğru şekilde yapılırsa, kolay, ücretsiz ve çok etkili olabilir. Bazı pazarlarda SEO, birçok işletme arama motoru dostu web siteleri oluşturmak için başarısız olduğu için nispeten kolay bir şekilde elde edilebilir. Sahip oldukları kategorilerde Google ile standart altı ürün üretmek için binlerce dolara mal olan sayısız web sitesi gördüm. Artık yerel bir dünyada yaşamıyoruz. Çoğu işletme küresel olarak ucuza çalışabilir. Müşteri tabanınız, yalnızca arama motoru optimizasyon stratejiniz kadar büyük.

Alıcılar dikkat, SEO sayısız dolandırıcılığı ve aşırı değerli ürünler ile dolu. SEO konusunda Google'da arama yaptığınızdan ve bazı stratejiler uygulamaya başlamadan önce bu konuda kapsamlı bir şekilde okumanızı ve aldığınızdan kesinlikle emin olmadığınız sürece hiçbir harcama yapmamanızı öneririm.