एसईओ

SEO – SEO İçeriğinin Düşüşü

Arama motoru, web sitenizi veya blogunuzu istediğiniz her şeyi anahtar kelime açısından zengin bir kopyalamayla optimize edebilir, ancak sağladığınız bilgiler eski, tekrarlı, robotik veya intihal değilse, pek çok ziyaretçiyi çekemezsiniz. Ayrıca, çoğu arama motoru örümcek ve robotu, sayfalarınızı arama motorlarına dahil etmeyerek, başka bir yerden gelen içeriği intihal etmek ve yeniden yazmak için sizi cezalandıracaktır.

SEO içeriğinizin başarısız olabileceğinin bir başka nedeni de, intihal günahını işlediğiniz anlamına gelmez. veya dokunulmamış olmakla birlikte, glutted piyasası olan bir ürün için motoru optimize kopyayı aramayı seçmiş olabilirsiniz. Eğer ürün hakkında bir çok insan yazıyorsa, o zaman niş pazarını nasıl kâr edeceği konusunda doğru bir şekilde tanımlayamadığınız anlamına gelir. Glutted bir pazarda bir kar yapmaya çalışmak genellikle işe yaramaz ve aynı zamanda glutted ürünleri pazarlamak için kullanılan anahtar kelimeler olarak ihtiyaç duyduğunuz hedeflenen müşterileri getirmek için çok genel ve çok popüler olduğu gibi SEO pazarlama için bir kanıdır. [19659002] Bazen sorun, kendinizi bir tür online danışman ya da guru olarak tanımlamanızdır, ancak bir şekilde sitenizi ziyaret eden kişilerin beklentilerini karşılamamaktadır. SEO'nuz, niş dilinizde veya anahtar kelimelerinizde (hatta basit bir yazım hatası!) Basit bir hata, sitenizden çok sayıda insanın döndüğünü gösterebilir. Ayrıca, atanan konuyla ilgili hiçbir şey bilmeyen bir hayalet yazarı tutmuş olabilirsiniz ve kitabınızın tüm web’deki kaynaklardan intihal edildiğini bilmiyorsunuz. World Wide Web'e zaten ücretsiz olarak girebilecekleri bilgileri kim ödemek ister?

Her zaman SEO satışının her zaman güvenilirliğinizle ilgili olduğunu unutmayın. Zararsız öğütlerle dolu bir web sayfasıyla şeyler satmaya çalışmak veya anlamsız anahtar kelimelerle dolu bir kopyasını kopyalamak

asla işe yaramaz.