एसईओ

SEO – SEO'ya İlk Adımlar

Seo, elbette arama motoru optimizasyonudur, ancak heceleme yapmazsam daha kolay yazmayı sağlar! Ama ciddiyim, seo çok önemli.

Seo, uzun vadede trafik üretimi için yapabileceğiniz en önemli şeylerden biri. Görüyorsunuz, kısa vadede seo gerçekten önemli değil. İlk başladığınızda, doğrudan trafiğe gerçekten ihtiyacınız var ve buna hızlı bir şekilde ihtiyacınız var. Seo'un yürürlüğe girmesi aylar alabilir ve bazen yukarı ve aşağı hareket eder. Haftalar önce bir numarasın ve sonra yerinden düşersin. Sadece oluyor – ama birçok sayfa ve birçok siteye sahip olduğunuzda, ilk başladığınız zamandan daha az sizi etkiliyor ve sadece birkaç siteniz var.

Seo gerçekten uzun vadeli bir stratejidir, ancak değişiklikler biraz zaman alır. yer – bu yüzden şimdi üzerinde çalışmak zorundasınız, küçükken ve büyük olmanıza yardımcı olacak. Bu alt çizgi. Şimdi seo üzerinde çalışmanız gerekiyor.

Peki, seo'nun ilk 2 adımı nedir?

1) Anahtar kelimelerinizi web sayfalarınızda bulundurmalısınız. Anahtar kelimelerimi, içeriklerimde, başlık etiketlerimde ve açıklama etiketlerimde anahtar kelimelerimi kullanmayı seviyorum.

2) Web sitenize geri dönmeniz gerekiyor. Bunu yapmak için makale pazarlamasını ve web dizini gönderimini kullanmayı seviyorum. Makale pazarlama, web dizini gönderiminden daha hızlı gelen bağlantılar oluşturabilir, ancak web dizini gönderilmesi daha uzun süreli bağlantılar almanıza yardımcı olabilir.