एसईओ

SEO Şirketi ile Çalışmak Nasıl

Web siteniz gereken ziyaretçi sayısını çekmiyor mu? Arama motorları için uygun şekilde optimize edilmiş olup olmadığından emin misiniz? Web sitenizle alakalı anahtar kelimelerin aramaları, web sitenizi arama sonuçlarının en üst listesinde gösterir mi? Yukarıdaki sorgulardan herhangi birine olumsuz yanıt verdiyseniz, o zaman arama motoru optimizasyonu konusunda uzmanlaşmış bir kuruluşun temsilcisi ile bir görüşme yaptığınız yüksek zamandır.

Ancak, yalnızca acenteleriyle bağlantı kurmak veya şirketi ziyaret etmek ve Web sitenizin arama motorunun optimize edilmesini istediğiniz kişiyi oraya bildirmek yeterli değildir. Bu tür organizasyonlardaki insanlar yeterince akıllı olsa da, görevlerini kolaylaştırmak için onlara söylemeniz gereken bazı şeyler var. Onları bu ayrıntılarla sunmak, web sitenizin gereksinimlerinize göre iyi ayarlanmasını da sağlar. Uzmanlar, web sitenizin içeriğine göre belirli anahtar kelimeleri değiştirmenizi önerebilir ve bunu kabul etmelisiniz.

Her şeyden önce, web sitenizin tüm alakalı anahtar kelimelerinin bir listesini yapın. Gövde kopyasında çok fazla tekrarlanmadıklarından emin olun, aksi takdirde web siteniz spam için arama motoru tarafından kesilecektir. Ana, ikincil ve üçüncül anahtar kelimeler metnin gövdesine dahil edilmelidir. Diğer işler SEO organizasyonu tarafından ele alınacaktır. Ana anahtar kelimenizi web sitenizin HTML’ine dahil edeceklerdir. Alakalı anahtar kelimeler içeren resimler de size yardımcı olur.

Web sitenizin ayakkabıları desteklediğini varsayalım, bot, sandalet vb. Resimler eklemeniz ve bunlar için gerekli HTML etiketlerini kullanmanız gerekir. Çoğu insanın işlediği büyük bir hata var. Bir web sitesinin başarılı olması ve arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer alması için, dizin sayfasındaki metnin arama motoru dostu olması gerektiğine inanırlar. Bu doğru olsa da, insanların kendi web sitelerini de ziyaret edeceğini hatırlamalılar.

Dolayısıyla, dizin sayfasındaki metin insan dostu olmalıdır. Tüm metinler için profesyonel bir yazarın hizmetlerini kullanın ve web sitenizin konusu hakkında bilgi sahibi olun. Web sitenize herhangi bir video veya ses yerleştirmeyi planlıyorsanız, bununla ilgili olarak planladığınız SEO organizasyonunu bilgilendirmelisiniz.