एसईओ

SEO Sizin İçin Nasıl Çalışır?

Arama motoru optimizasyonu aka SEO, çevrimiçi pazarlamanın en yararlı biçimlerinden biridir. Web sitenize uzun süre trafik çekmenin ve işinizi daha yeni seviyelere çıkarabilmenin bir yoludur. Size bu hizmeti sunmaya hazır olacak çok sayıda sağlayıcı olsa da, SEO kampanyasını en üst düzeye çıkarabilmeniz için en iyisini seçmeniz gerekir. SEO'nun sizin ve işiniz için çok iyi çalışmasını sağlamak için yapabileceğiniz birçok şey var.

Başlamak için, SEO sağlayıcısına ne yapacağına dair ayrıntıları vermelisiniz. Web sitenizi arama motorları için optimize etmek için yapın. Herhangi bir siyah şapka tekniği kullanmadığından emin olun çünkü eğer arama motorları kara listeye koyulursa, üst sıralarda sıralamak çok zor olacaktır. Aynı zamanda SEO sağlayıcı akıllı SEO planlamak için sormak çünkü bağlantı kurma ile çok agresif olmaya çalışıyorum web sitenizin Google tarafından kum havuzuna veya cezalandırılmasına yol açabilir.

Yapılması gereken bir sonraki şey tüm bağlantıların olmasını sağlamaktır. Web sitesinde doğru çalışıyoruz. Herhangi bir kopuk bağlantı olması durumunda, web sitesinin itibarı tehlikede. Bu nedenle, tüm bağlantıların çalıştığından ve aynı zamanda web sitenizin temel aldığı platformun yanı sıra xml'de oluşturulmuş bir site haritasına sahip olmanız gerekir. Bir kez bittiğinde, sitenizin sayfalarını en kısa zamanda dizine ekleyebilmeniz için xml site haritanızı web yöneticisi araçları seçeneği aracılığıyla Google'a gönderebilirsiniz.

SEO sağlayıcınızdan düzenli raporlar ve değerlendirmeler yapabilmenizi isteyebilirsiniz. Çevrimiçi pazarlama stratejisini kontrol edebilmeniz için düzenli aralıklarla kampanya. Bu, aynı zamanda, tüm aktiviteleri izlediğiniz ve ilerledikçe, kampanyayı her zaman optimize etmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, web sitesinde yapılan her türlü faaliyetle ilgili excel raporlarını da isteyiniz.

Sizinle ilgilenen tüm yukarıdaki şeylerle, SEO'nun sizin için daha iyi bir şekilde çalışacağından emin olabilirsiniz. Kampanyanın etkinliklerine bir sekmeyi tuttuğunuzdan emin olun, böylece herhangi bir zamanda geri kalmayın.