एसईओ

SEO Ve PPC: Güçlü Bir Kombinasyon

İyi bir pazarlama tekniği, bir işi her zamankinden daha fazla üstlenebilir. Düzenli olarak standart yöntemlerle bir karışımın parçası olarak kullanılan mevcut pazarlama prosedürleri nedeniyle, çeşitli girişimlerde genişleyen daldırmalara bakılmaksızın her zaman üst el aramak için yeni teknikler vardır.

Bugün reklamcılık olarak bildiklerimiz hakkında eşsizdir. Geçtiğimiz. Bu özel sektördeki hızlı iyileşme, muhaliflerin hem yakın hem de dünya pazarlarında ne kadar hızlı bir şekilde zorlaştığının yarattığı artışın nedenidir.

Vitrinleme, belirli iş hedeflerinize ve hedeflerinize dayanan çeşitli prosedürlerin bir karışımıdır. Hepsi gelişiyordu ve yerleşimciler birkaç strateji kullanıyorlar. Örneğin, içerik reklamcılığı, sadece makaleler ve web dergileri ile sınırlı değildir. Organizasyonlar şu an kayıtlar, eğitici alıştırmalar, Infographics ve çalışma notları gibi etkileyici bir madde sunmaya odaklanmaktadır.

İçeride bir çizim yapmaktan başka, organizasyonlar gerçek pazarın göz önünde bulundurulması için belirli ayrıntılara dayanmaktadır. Bu, hem SEO hem de PPC olarak adlandırılan, hem site tasarımı iyileştirme hem de tıklama başına ödeme özelliğini içerir.

SEO ve PPC Arasındaki Varyansı Anlama

SEO doğrudan içerikle ilgilidir. Bunlar, bir web sayfasını, web dizinlerindeki belirgin olarak görünen sonuçlar arasında bir sayfanın sayfa sırasına etki etmek için bir kez daha eklenen belirli kelimeler veya ifadelerdir. PPC, içeriğe hızlı bir şekilde ilerleyen ve potansiyel müşteri üreten tanıtımların bir parçasıdır. Her durumda, temel ayrım SEO'nun doğal etkinlik oluşturmasıdır. Adından da anlaşılacağı gibi, PPC, potansiyel bir potansiyel tıklama her seferinde belirli bir taksitlendirme ölçüsünü gerektirir.

Doğal sorgulamalara ve ücretli takip gönderimlerine gitmiş olabilirsiniz. Bu, daha önce açıklanmış olan ayrımın bir sonucudur. Tamamen, iki terim web dizini vitrin veya SEM bir parçasıdır. SEM düzenli olarak bir derneğin tüm internet pazarlama stratejisinin bir parçasıdır. Teknik ne kadar başarılı olursa, sonuçlar o kadar iyi olur. Bu nedenle, dernekler en iyi teşvik metodolojisini yapmak için deneyimli uzmanlar istihdam etmektedir.

SEO VS. PPC? VEYA SEO VE PPC?

Google, arama trafiğinin durdurulduğu, organik arama sonuçlarının artırılmasına yönelik tıklamalar ve ücretli trafikte yaşanan talihsizlikleri telafi edip etmeyeceği yönündeki doğal trafikten kopup parçalanmadığı konusunda 2011 yılında 400'den fazla soruşturmaya öncülük etti

Önemli sayıda bilginin toplanmasında,

"Arama promosyonları durdurulduğunda doğal tıklamalar tarafından telafi edilmeyen ücretli tıklamaların düzeyi. Sonuçlar inanılmazdı. Dikey reklamların çapraz tıklama oranı% 89'dur. Bu, tanıtımlar yoluyla oluşturulan hareketin% 89'unun reklamların geciktirildiği zaman organik tıklamalar tarafından tamamlanmadığını gösterir. Bu sayı, dikey olarak çapraz olarak yüksek bir çaprazlamadır.

Bu, hem PPC'yi hem de SEO'yı kullanmanın sonuçları üzerinde büyük etkisi olduğunu gösterir. yarattı. İkna edici bir şekilde, bir çözümde işbirliği yaptıkları zaman, bu kampanyalarda aradığınız sonuçları veriyorlar.

Birlikte SEO ve PPC Kullanmanın Avantajları

PPC ve SEO'nun farklı stratejiler olduğu gerçeğini inkar edemez. Her birinin ayrı ayrı kullanıldığında çeşitli faydaları vardır. Ancak, bazı uzmanlar her ikisini birlikte kullanmanın belirli etkileri geliştirebileceğini söylüyorlar. İki farklı stratejinin birbirini tamamladığı ve daha sağlam bir SEM stratejisi oluşturduğu bazı özel durumlar vardır.

İşte PPC ve SEO'yu birlikte kullanmanın en iyi 5 avantajı.

Geliştirilmiş Görünürlük

Hem SEO hem de PPC, arama motoru sonuç sayfalarını veya SERP'leri hedeflemek için kullanılır. Sorun, belirli arama terimlerinin sıradan sonuçlanabileceğidir. Bu, reklamverenlerin PPC girişimlerinden uzakta yoğunlaşmasına neden olur. Her halükarda, çoğu SERP'lerin en iyi 2 ila 3'ünün PPC promosyonları olduğunu aklınızda bulundurun.

SEO ve PPC'ye katılmak size hem doğal hem de ücretli sonuçları yönetme konusunda üstün bir fırsat sunuyor. Bu, aynı zamanda, belirli endüstrinizde kesin bir pozisyon oluşturmada bir atış sunacaktır.

PPC'den Kazanmak

Bilgi, belirli PPC bileşenlerinin SEO için de çalıştığını gösteriyor. PPC'nin belirli bir विज्ञापनı, yayın yaşı ve fırsat dönüşümü konusunda size yardımcı oluyorsa, içerik stratejinize benzer içerikler ekleyebilirsiniz. Aynı başarılı sonuçları etkilemek için meta açıklamaları, başlık etiketlerini ve sayfa içeriğini geliştirebilirsiniz. Bu, prosedürün hangi bölümlerinin çalıştığını anlamak için hızlı bir yöntemdir. Organik arama stratejisi denediğinizde, bu mülklere karar verme fırsatını bir kenara ayırabilir. Ücretli içerik sizi çok önceden anlatacak ve siz de bu etkiyi ikiye katlamak için SEO için hızlı bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Sosyal Medya Optimizasyonu

PPC ve SMO'nun katılımı, yüksek derecede zorlayıcı olma becerisine sahip. Facebook, LinkedIn ve YouTube gibi sosyal medya siteleri etkileyici bir reklam kampanyası için açık kapılara izin veriyor. Bu promosyonlar benzer şekilde hedef pazarınızın belirli bir bölümüne odaklanabilir. Örneğin, belirli içeriği yalnızca 20 ila 30 yaş arasındaki bireylere gösterebilirsiniz. Bu verileri SEO tekniklerine de uygulayabilirsiniz.

Çift Stratejisi

Organik trafik almak zahmetli. Gerçekten de, sosyal medya siteleri bile organik trafikte ücretli kampanyalar yürütmektedir. Hedef pazarınızdaki bireylerin primi göstermesi ve kurduğunuz sayfaları ziyaret etmeleri, ancak üyelik ya da satın alma gibi gerçek bir hamle yapmamaları akla yatkındır. Yapabilecekleriniz, ne yaptığınızı ve ne sunduğunuz hakkında fikir sahibi olmak için ziyaretçileri çekmek üzere SEO kullanmaktır. Daha sonra, bu müşterileri takip edebilir ve PPC reklam kampanyalarını ikna ederek düşüncelerini düzeltebilirsiniz.

Daha Yüksek Performans Gösteren Anahtar Kelimeleri Göster

SEO'nun inanılmaz bir avantajı, genellikle benzersiz prosedürünüzde olmayan anahtar kelimeleri açığa çıkarmasıdır. Bu anahtar kelimelerin önemli bir kısmı daha fazla etkinlik üretebilir. Hangisinin en iyi sonuçları vereceğini belirlemek için bunları taahhüt ölçümleriyle çapraz referansa alabilirsiniz. Bu watchwords'leri PPC tekniğinize ekleyin. Böylece, anahtar kelime setinizi genellikle göz ardı edeceğinizleri de kapsayacak şekilde genişletmiş oldunuz.

SEO ve PPC'ye katılmak yeni bir trend olmayabilir, aksine yönünüze gelen tüm yeni veriler arasında, bazı eskileri denemek için hiçbir felaket olmaz. mücevherler de. Genel İnternet pazarlama stratejiniz, SEO ve PPC'yi birleştirirseniz çok yararlı olabilir. Bununla birlikte, bu sizin en iyi uzmanlarınızın, zamanınızın ve reklam harcama planınızın güç kullanımının desteklenmesini gerektirebilir.

Intelicle nasıl yardımcı olabilir?

Intelicle, iyi bilinen bir SEO uzmanı Londra merkezli ajansıdır, işinizi organik olarak çevrimiçi olarak geliştirmenize ve Google, Yahoo ve Bing gibi herhangi bir PPC (tıklama başına ödeme) platformu üzerinden yararlanmanıza yardımcı olabiliriz. Bugünün online pazarlama yarışmasından en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız hemen iletişime geçin.