एसईओ

Sigorta SEO – Yerel, Bölgesel ve Ulusal Sigorta SEO Tanımlı

Yerel Sigorta SEO ve Ulusal Sigorta SEO arasındaki fark nedir? Bu konuda, SEO uzmanları Bölgesel SEO ve Ulusal SEO arasındaki farkı tartıştıklarında ne anlama geliyor? Ve bu üç önemli kategori, Google ve Bing gibi önde gelen arama motorları için Arama Motoru Sonuçları Sayfalarını nasıl etkiler?

Bu terimlerin her birinin bir tanımı olan temel bilgilerle başlayalım:

National Insurance SEO ]: Bölgesel veya yerel değiştiriciler olmadan, kapsamı ulusal olan uzun kuyruklu anahtar kelimeleri hedefleyen Arama Motoru Optimizasyonu. Örneğin, İş Sigortası, Mülkiyet ve Kaza Sigortası ve Yöneticileri ve Sorumluları Sorumluluk Sigortası, genel, nitelikli olmayan "ulusal" anahtar kelimelere örnektir. Bir aday, bu terimi tarayıcılarında yazdıysa, en alakalı eşleşmelerin ulusal bir listesini alırlardı. Uzun kuyruk anahtar kelime öbeği, Mülkiyet ve Rahatsızlık Sigortası, Google'a göre ayda 40.000 kez aranıyor.

Bölgesel Sigorta SEO : Sigorta acenteleri, bölgesel uzun vadeli kuyruk anahtar sözcükleri değiştirilmiş bölgesel SEO düşünebilirsiniz . Örneğin, Hayat Sigortası gibi bir ulusal anahtar kelime deyimi alıp bir eyalet veya bölgesel değiştirici eklersek, sonuçta ortaya çıkan anahtar kelime şu şekilde görünecektir: New England Insurance. New England Insurance, Google'a göre ayda 4.400 kez arandı.

Yerel Sigorta SEO : Yerel Sigorta SEO ulusal ve bölgeselden farklı bir strateji gerektirir ve farklı sonuçlar üretir. Yazacak olursanız, Boston Life Insurance, bir harita, coğrafi bölgedeki konumları olan en fazla 10 yerel işletme girişiyle görüntülenir. Harita ve ilgili girişler görüntülendikten sonra, arama motorları bölgedeki gerçek bir yere sahip olabilecek veya bulunmayabilecek diğer tüm ilgili arama sonuçlarını listeleyecektir.

Sigorta acenteniz veya aracı kurumunuz için hangi arama uygundur? Bu iş profilinize bağlı. Sınırlı bir coğrafi bölgede satış yapan küçük bir yerel firma mısınız? Öyleyse, ajansınız ağırlıklı olarak Yerel SEO'ya odaklanmalıdır. Çok bölgeli bir bölgede satış yapan bölgesel bir firma mısınız? Sonra sigorta acentesi web pazarlama planınız Bölgesel Sigorta SEO hedef almalıdır. Bununla birlikte, özellikle bu eyaletlerde birden fazla ofisiniz varsa, yerel sigorta SEO'sunu hedefleyebilirsiniz. Son olarak, bir ulusal sigorta acentesi veya aracıysanız, sitenize mümkün olan en iyi trafiği sağlayacak ulusal uzun kuyruk anahtar kelimeleri üzerinde çalışmalısınız.

SEO'nun, Sigorta Arama Motoru Pazarlaması'nın yalnızca bir yönü olduğunu unutmamak önemlidir. . Sigorta acentesi web sitenize trafik çekmek, kurumun web sitesi geliştirme, sigorta sosyal medya pazarlaması, blog oluşturma, vloglama, ePublshing ve bir dereceye kadar dizin gönderimlerini ve bağlantı oluşturmayı birleştiren entegre bir yaklaşımın sonucudur. Tüm SEO girişimlerini optimize etmek için kapsamlı bir Sigorta Arama Motoru Pazarlaması yaklaşımı alın.